Kontenjan sıkıntısı

Kontenjan sıkıntısı
25.01.2010 Pazartesi

Beşiktaş'ta Delgado'nun dönmesiyle patlak veren yabancı kontenjanı sorununun hala çözülememiş olması sıkıntı yaratıyor. Denizli'nin raporunu bekleyen yönetim tedirgin...

Beşiktaş'ta Delgado'nun takıma dönmesiyle patlak veren yabancı oyuncu kontenjanı sorununun ara transferin bitmesine 1 hafta kala hala çözülememiş olması sıkıntı yaratıyor. Teknik Direktör Mustafa Denizli'nin Arjantinli oyuncu için yönetime hala bir rapor sunmadığı, yönetiminse önünü görebilmek için sıkıntılı bir şekilde bekleyişte olduğu kaydedildi. Deneyimli hocanın Delgado'yu bir kaç gün daha deneyeceği ifade edildi.

En zayıf halka Tello
Her koşul için çalışmalarını sürdüren yönetimin, Delgado'nun menajeri de olan babası Eduardo Delgado'yu İstanbul'a çağırmaya hazır olduğu belirtildi. Denizli, olumlu rapor vermezse baba Delgado'yla sözleşmeyi yeniden dondurmak için masaya oturulacak. Yönetim, deneyimli hoca "Delgado kalsın" derse takımdan gönderilmesi en kuvvetli isim olan Rodrigo Tello'nun menajeriyle de görüşmelerini sürdürüyor.

Karakartal tipi dinlemiyor
Ziraat Türkiye Kupası'nda kendi evinde bugün Konya Şekerspor ile karşılaşacak Beşiktaş , maçın hazırlıklarını dün yoğun kar yağışı altında sürdürdü. Antrenmana tedavileri süren Hakan, Uğur ve Ferrari'nin yanı sıra grip olan Yusuf da katılmadı. Yusuf, maç kadrosuna da alınmadı. Bu arada Ferrari'nin önümüzdeki haftadan itibaren maskeyle çalışacağı ifade edildi.

Parasını hemen öderim
Beşiktaş'ın 31 Ocak'ta yapılacak kongresine sayılı günler kala başkan adaylarından Murat Aksu, "Yıldırım Demirören bana kulübü ilk teslim aldığı borçta teslim etsin, ertesi gün öderim" dedi. Aksu, Beşiktaş'a Büyükçekmece ve Düzce'de araziler kazandıracağını da söyledi. Basketbol şubesine de değinen Aksu, "Öncelik Ülker'in, ama gönlümde Efes ile birleşmek var" dedi.

Ya Kasımpaşa ya Büyükşehir
Ziraat Türkiye Kupası (D) Grubu'nda Kasımpaşa, Büyükşehir'i saat 20.00'de ağırlıyor. Büyükşehir'e gruptan çıkması için 1 puan yetecek.

BEŞİKTAŞ
RÜŞTÜ EKREM TORAMAN SİVOK İSMAİL FINK NECİP ERNST HOLOSKO TABATA BOBO TD: MUSTAFA DENİZLİ

KONYA ŞEKER
GÜRSEL KADİR GÖKHAN CABA ONUR SERKAN İSHAK ANIL ÖMER ABDULLAH CAFERCAN MURAT
TD: M.ALTIPARMAK

STAT: İNÖNÜ
SAAT: 17.00
YAYIN: TRT 1
HAKEM: HAKAN ÖZKAN

TÜRK FUTBOLUNUN EN PAHALI TRANSFERLERİ


DÜNYA BU TRANSFERLERİ KONUŞUYOR


DÜNYANIN EN İLGİNÇ STADYUMLARI


SÜPER LİG'İN EN PAHALI FUTBOLCULARI

BEŞİKTAŞLI ÜNLÜLER

BİZE ULAŞIN