Quaresma heyecanı

Quaresma heyecanı
26.01.2010 Salı

G.Saray'ın peşindeki Santos'la birlikte Queresma'nın menajeriğini yapan Jorge Mendes, Haldun Üstünel'e "Fener'den teklif aldık" deyince gizli plan ortaya çıktı

Menajerden haber bekleniyor
Galatasaray'ın üst üste transfer bombaları patlatmasıyla iyice hırslanan Fenerbahçe yönetiminin Ricardo Quaresma'ya teklif götürmesi Sarı-Lacivertli camiada büyük heyecan yarattı. Portekizli yıldızın sezon sonuna kadar kiralanması için Inter yönetimiyle büyük ölçüde anlaşma sağlayan Fenerbahçe'nin Quaresma'nın menajerinden haber beklediği öğrenildi. Yönetim dün internet sitesinden "Şu anda ilgilenmiyoruz" dese de pazarlıklar tüm hızıyla devam ediyor.

Fener'le yeniden görüşeceğiz
Fenerbahçe'nin çok gizli yürüttüğü Quaresma operasyonunun basına sızmasının arkasından ise sürpriz bir isim çıktı... Portekizli yıldızla birlikte Galatasaray'ın transfer etmek istediği Dos Santos'un menajerliğini yapan Jorge Mendes, Haldun Üstünel'le yaptığı görüşmede, "Quaresma için Fenerbahçe'den teklif aldık. Onlarla yeniden görüşeceğiz" deyince Fener'in planı su yüzüne çıktı. Şimdi Sarı-Lacivertli taraftarlar Portekizli yıldızın transferini dört gözle bekliyor.

TÜRK FUTBOLUNUN EN PAHALI TRANSFERLERİ


DÜNYA BU TRANSFERLERİ KONUŞUYOR


DÜNYANIN EN İLGİNÇ STADYUMLARI


SÜPER LİG'İN EN PAHALI FUTBOLCULARI

FENERBAHÇELİ ÜNLÜLERBİZE ULAŞIN ; ;