Santos imzayı attı

Santos imzayı attı
27.01.2010 Çarşamba

İngiliz basını Dos Santos'un Galatasaray'a transferini flaş haber olarak duyururken bu anlaşmanın altı ay kiralık olduğu bildirildi... Tottenham’lı Dos Santos’un satın alma opsiyonunu da Sarı-Kırmızılıyönetimin elinde olduğu açıklandı

Kesin olarak anlaştılar
G.Saray Tottenham'la Meksikalı golcü Dos Santos için kesin olarak anlaşma sağladı. Ancak Kewell'la henüz ipler kopmadığı için Sarı-Kırmızılı kulübün bu konudaki açıklamayı Avustralyalı yıldızı gönderdikten sonra yapacağı öğrenildi. İngiliz basını Dos Santos'un Galatasaray'a kiralanmasını dün flaş haber olarak duyurdu. Sky Sports News, Sarı-Kırmızılı kulübün Giovanni dos Santos için kulübüyle anlaştığını ve bu oyuncunun satın alma opsiyonunun Galatasaray'da olduğunu bildirdi.

Opsiyon G.Saray'ın
İngiltere'nin bir başka gazetesi Daily Mail de G.Saray'ın Santos için Tottenham'la anlaştığını duyururken, "Sarı-Kırmızılı kulüp Meksikalı oyuncuyu 6 aylığına kiraladı. Sezon sonunda 8 milyon Euro karşılığında Dos santos'u renklerine katacak" dedi. Öte yandan G.Saray'ın Santos'la ilgilendiği haberi Meksika basınında da geniş yer buldu. Gazeteler, "Santos G.Saray'da 6 ay oynayacak ama satın alma opsiyonu da Galatasaray'da olacak" görüşüne yer verdi.

Kewell'da tek problem 1 milyon $
G.Saray Dos Santos'u kiralamak için Kewell'la pazarlığını sürdürüyor. Sarı- Kırmızılı yönetim Avustralyalı oyuncuya sezon sonuna kadar sözleşmesini dondurma teklifi yaptı. Bu teklifi kabul eden Kewell bu sezonki alacaklarından 1 milyon dolar düşmesi teklifini ise reddetti.

Yıllık 2 milyon euro'ya hayır dedi
Galatasaray'dan yıllık 3 milyon Euro alan Harry Kewell yönetimin yaptığı "Önümüzdeki sezon için seninle 2 yıllık sözleşme yapalım ve yıllık 2 milyon Euro verelim ama bu sezonki alacaklarından 1 milyon dolar düş" teklifine de olumsuz cevap verdi.

Gel de inan! Ribery bagajda saklandı
Alman Bild gazetesi Galatasaray'dan Marsilya'ya geçerken yaşanan bazı düzensizlikler nedeniyle ifade vermeye çağrılan Ribery'nin mahkeme sonrası ilginç bir yolla kaçtığını yazdı. Gazete Fransız futbolcunun şoförü ve genç bir kadınla birlikte Renault Cilo marka bir araçla savcılığa gittiğini 3 saat boyunca ifade verdikten sonra da aracının bagaj kısmına binerek savcılıktan ayrıldığını yazdı. Aracın fotoğrafçıların ve kameramanların önünden hızlı bir şekilde geçtiğini belirten gazete Ribery'nin hareketini eleştirdi.

EN PAHALI LİGLER

TÜRK FUTBOLUNUN EN PAHALI TRANSFERLERİ

DÜNYA BU TRANSFERLERİ KONUŞUYOR

YIL YIL TÜRKİYE GOL KRALLARI

SÜPER LİG'İN EN DEĞERLİ FUTBOLCULARI
BİZE ULAŞIN