Yine Koch mucizesi!

Yine Koch mucizesi!
27.01.2010 Çarşamba

Yapılan testte futbolcuların tamamına yakınının limitin üstünde performans göstermesi teknik heyeti mutlu etti. Bu başarıda en büyük pay kuşkusuz Daum'un yandımcısı Roland Koch'un oldu

Pazartesi günü laktat testinden geçen Fenerbahçeli futbolcuların performansı teknik heyeti bile şaşırttı. Futbolcuların tamamına yakınının limitin üstünde performans göstermesi teknik heyeti sevince boğdu. Laktat testinin sonuçları bütün kondisyon çalışmalarını bizzat kendisi yaptıran yardımcı antrenör Roland Koch'un başarısı olarak değerlendirildi.

Tempo her geçen gün artıyor
Fenerbahçe geçtiğimiz yıllarda da Daum'un takımın başında olduğu dönemde de fizikkondisyon olarak sıkıntı çekmemiş, bir çok maçı son bölümlerde attığı gollerle çevirmişti. Sarı- Lacivertli futbolcular ligde son oynadıkları Denizlispor maçında da ağır sahaya rağmen oynadığı tempolu futbol ve kazanma azmiyle taktir topladılar. Laktat testinde cezalı Önder'in en iyi 3. dereceyi elde etmesi de Koch'un verdiği programa bağlandı.

Selçuk: Kimse merak etmesin!
Kart cezalısı Cristian'ın yerine Sivas'ta ön libero mevkiinde forma giymesi beklenen Selçuk Şahin, "Form olarak çok iyi durumdayım. Kimse merak etmesin. Cristian'ı aratmayacağım" dedi. Selçuk, Sivas'tan 3 puanla döneceklerini de söyledi

Deivid de şaşırdı kaldı!
Bu sezon bir türlü sakatlıklardan kurtulamayan Deivid'in adalesinde tespit edilen yırtık nedeniyle 10 gün daha takımdan ayrı kalacak. Brezilyalı yıldız, "Anlam veremiyorum. Futbol hayatımda hiç bu kadar sakatlık yaşamadım. Bu umarım son sakatlığım olur" dedi.


EN PAHALI LİGLER

TÜRK FUTBOLUNUN EN PAHALI TRANSFERLERİ

DÜNYA BU TRANSFERLERİ KONUŞUYOR

YIL YIL TÜRKİYE GOL KRALLARI

SÜPER LİG'İN EN DEĞERLİ FUTBOLCULARI
BİZE ULAŞIN