Fener'e David Silva geliyor

Fener'e David Silva geliyor
28 Ocak 2010, Perşembe | Güncelleme: 08:46

G.Saray'ın Dos Santos ile anlaşması F.Bahçe'yi hırslandırdı. Transferi yurt dışında muhabirimizden öğrenen Özdemir, "Çok daha büyük bir oyuncu alacağız" sözü verdi.

F.Bahçe'nin peşinde olduğu ismi de FOTOMAÇ buldu: David Silva

Valencia mali krizde
Brezilya seferinden boş dönen F.Bahçe, Avrupa'ya yöneldi. G.Saray'ın bombaları patlatması ise sarı-lacivertli kulüpte hedefi büyüttü. Cimbom'un Dos Santos transferini yurt dışında öğrenen, "Doğru mu" diye soran başkan vekili Nihat Özdemir, "Çok daha kaliteli ve çok daha meşhur bir oyuncu alacağız" dedi. Özdemir'in bahsettiği ismin David Silva olduğu öğrenildi. Yönetim, mali krizde olan Valencia'nın kapısını çaldı, 24 yaşındaki oyuncuyu istedi.

Süratli ve teknik
bonservisinin 25 milyon euro olduğu konuşulan Silva için ilk plan kiralama. Valencia'nın Mata ve Vicente gibi alternatifleri olduğu için bu oyuncuyu vermeye sıcak baktığı belirtiliyor. David Silva'nın gelişinin İspanya Milli Takımı'ndan arkadaşı Güiza'nın performansını artıracağını da düşünen yönetim kesenin ağzını açacak. Silva bu sezon 14'ü ilk 11, çıktığı 15 maçta 3 gol attı. Silva'ya kaleye dikine gitmesi ve sürati nedeniyle "Rüzgarın oğlu" deniliyor.

BAŞ AĞRITACAK FUTBOLUCULAR

TÜRK FUTBOLUNUN EN PAHALI TRANSFERLERİ

ELDE PATLAYAN TRANSFERLERİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

FENERBAHÇELİ ÜNLÜLER İÇİN TIKLAYINIZ


GALATASARAYLI ÜNLÜLER İÇİN TIKLAYINIZ

BEŞİKTAŞLI ÜNLÜLER İÇİN TIKLAYINIZ

TRABZONSPORLU ÜNLÜLER İÇİN TIKLAYINIZ


BİZE ULAŞIN