Daniel Güiza kafa karıştırıyor

Daniel Güiza kafa karıştırıyor
29.01.2010 14:46 Güncelleme: 29.01.2010 14:47

Sakatlığı nedeniyle dün de idmana çıkmayan Dani Güiza'nın Haziran ayındaki Dünya Kupası'na yüzde 100 hazır olarak gitmek istediği için ameliyatta ısrar ettiği ileri sürüldü...

Transferin bitmesine 3 gün kala Fenerbahçe'de Güiza şoku yaşanıyor. Hafta başından bu yana idmanlara çıkmayan, laktat testinde ise sadece 800 metreyi bitirebilen İspanyol futbolcunun, sezon başından bu yana devam eden topuk sakatlığı nedeniyle teknik heyete ameliyat olma isteğini bildirdiği iddia edildi.

Ankaragücü, Trabzonspor ve Denizlispor'a birer gol atarak form grafiğini yavaş yavaş yükselten Dani Güiza'nın Güney Afrika'da düzenlenecek Dünya Kupası'na yüzde 100 hazır olarak gitmek istediği için bu kararında ısrarcı olduğu bildirildi.

Futbolcunun bu isteği nedeniyle şok yaşayan teknik heyetin konuyu yönetime ileteceği, ara transferin bitimine 3 gün kala İspanyol futbolcunun bu tutumu nedeniyle çözüm isteneceği kaydedildi.

DÖNÜŞÜ MART ORTASINI BULACAK

Güiza'nın ameliyat olması durumunda en az 1 ay takımdan ayrı kalacağı, tam olarak hazır hale gelmesinin ise Mart ayının ortasını bulacağı gelen haberler arasında.

SEZON SONU SÖZLEŞMESİ BİTEN FUTBOLCULAR

TÜRK FUTBOLUNUN EN PAHALI TRANSFERLERİ

FUTBOLCULAR VE OTOMOBİLLERİ

FUTBOLCULARIN TAKMA ADLARI

DÜNYANIN EN ZENGİN FUTBOLCULARI
BİZE ULAŞIN