Semih yine tek forvet!

Semih yine tek forvet!
28.01.2010 Perşembe

Kazım, "Kırgın değilim, ileriye bakıyorum Türkiye'ye döneceğime inanıyorum" dedi

Sakatlanan özer idmana çıkmadı
Fenerbahçe Sivasspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına dün yaptığı tek antrenmanla devam etti. Sakatlıkları bulunan Güiza, Özer ve Cristian antrenmanda yer almadı. Hafta başından beri takımla birlikte idmana çıkmayan Güiza'nın Sivas'ta forma giymesi neredeyse imkansız. Daum'un bu maçta yine tek forvet olarak Semih'i ve hemen arkasında kaptan Alex'i oynatacağı öğrenildi. Gökhan Ünal'ın ise 2. 45 dakikadaü forma giymesi bekleniyor.

Birgün geri döneceğim
Fener'de kadro dışı bırakıldıktan sonra Fransa'nın Toulouse takımına kiralanan Kazım Kazım, "Kimseye kırgın değilim. Her şey benim için tecrübe. Artık ileriye bakıyorum" dedi. F.Bahçe'nin hayatının bir gerçeği olduğunu söyleyen Kazım, bir gün tekrar Türkiye'ye dönebileceğini de söyledi.

Güiza 'neşter' için ısrarlı!
Fenerbahçe'de Güiza sıkıntısı krize dönüşmek üzere. Laktat testinde sadece 800 metre koşabilen 3 gündür de idmana çıkmayan Güiza, topuğundaki sakatlık için ameliyat olmak istediğini söylediği iddia edildi. Güiza'nın Dünya Kupası'na yüzde 100 hazır gitmek için bunu istediği belirtiliyor. Ameliyat gerçekleşirse Güiza en az 1 ay oynamayacak.

Fener'e en iyi haber
Fenerbahçe'nin pazar günü oynacağı Sivas spor maçı sırasında, Sivas'ta havanın açık ve 3 derece civarında olacağı bildirildi. Gündüz oynanacak maçın gecesinde ise kar yağışının başlayacağı bildirildi.

Bir gün geri döneceğim
Fener'de kadro dışı bırakıldıktan sonra Fransa'nın Toulouse takımına kiralanan Kazım Kazım, "Kimseye kırgın değilim. Her şey benim için tecrübe. Artık ileriye bakıyorum" dedi. F.Bahçe'nin hayatının bir gerçeği olduğunu söyleyen Kazım, bir gün tekrar Türkiye'ye dönebileceğini de söyledi.SEZON SONU SÖZLEŞMESİ BİTEN FUTBOLCULAR

TÜRK FUTBOLUNUN EN PAHALI TRANSFERLERİ

FUTBOLCULAR VE OTOMOBİLLERİ

FUTBOLCULARIN TAKMA ADLARI

DÜNYANIN EN ZENGİN FUTBOLCULARI
BİZE ULAŞIN