Thomas Doll iddiası

Thomas Doll iddiası
28.01.2010 Perşembe

Almanya'nın önde gelen gazetesi, "Beşiktaş bir süreden beri Thomas Doll'u yakın takibe aldı. Alman hocanın da bundan haberi var. Kongreden sonra önemli gelişmelerin yaşanması bekleniyor" diye yazdı

Bild'den ilginç iddia... Almanya'nın önde gelen gazetesi internet sitesinde yer verdiği haberde Gençlerbirliği Teknik Direktörü Thomas Doll'un Beşiktaş'ın takibinde olduğunu ve bundan Alman çalıştırıcının da haberi olduğunu yazdı. Bild gazetesi, "Beşiktaş Thomas Doll'u istiyor" başlığı ile verdiği haberinde, "2010 yılı Doll için ilginç ve sürprizlerle dolu bir yıl olacak. Mesleki yaşantısında değişiklikler olabilir. Kendisi bunlara hazırlıklı olmalı. Her şey bir anda değişebilir" yorumunu yaptı.

Thomas Doll'un haberi var
Gazete, Thomas Doll'un da Beşiktaş'ın kendisini yakın takibe aldığından haberi olduğunu okurlarına duyurarak, "Siyah-Beyazlı takımın hafta sonunda çok önemli bir kongresi var. Başkan adayları Alman hocayı takımın başına getirmek isteyebilir. Bütün bu gelişmelerden Thomas Doll'un da haberi var" diye yazdı. Alman hocanın özel hayatına da değinen Bild, "Ancak Doll önce evlenmek istiyor. 5 Haziran 2010'da nişanlısı Biljana ile evlilik planları yapıyor" ifadesini kullandı.

Antalya'da zafer bizim olacak
Beşiktaş'ın golcü futbolcusu Nihat Kahveci, Antalyaspor'u bugün yenerek lige yeniden ağırlıklarını koyacaklarını söyledi. Kar nedeniyle ilk hafta maç oynayamadıklarını vurgulayan Siyah-Beyazlı oyuncu, "Antalyaspor çok iyi bir takım. Başlarında da hepimizin tanıdığı eski takım arkadaşım Mehmet Özdilek var. Ancak bizim puan kaybetmeye artık tahammülümüz yok. Belki kolay olmayacak ama bu maçı kazanacağımıza inancım tam" dedi.

Kartal'da Yusuf şoku!

Beşiktaş'ın başı dertten kurtulmuyor. Antalyaspor ile oynanacak maçta ilk 11'de oynaması beklenen Yusuf Şimşek hasta olunca dünkü çalışmaya katılamadı. Antibiyotik tedavisi uygulanan tecrübeli oyuncu tedaviye cevap vermeyince kadrodan çıkarıldı. Yusuf'un durumu teknik heyeti üzerken Hakan, Ferrari ve durumu hala netleşmeyen Delgado, Antalya maçının kadrosuna alınmadı.

Ferrari seferberliği
Beşiktaş'ta Bursa maçı sonrası ameliyat olan Ferrari'nin G.Birliği önünde de oynamasının zor olduğu öğrenildi. İtalyan oyuncunun G.Antep'e karşı oynaması bekleniyor.

Demirören: Seçilmek için liste yapmadım
Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören seçim çalışmalarını dün de sürdürdü. Seçim kazanmak için değil, 3 yıl kulübü iyi yönetmek için liste yaptığını söyleyen Demirören "Beşiktaş'ın kurtuluşu, seçilen adayın arkasında birleşmektir" dedi.

1 saat rötar
Beşiktaş, Antalya maçı için dün bu şehre gitti. Özel uçakla 1 saat rötarlı Antalya'ya gelen kafilede futbolcuların morali bozuldu. Takım direkt olarak otele gidip istirahate çekildi.

SEZON SONU SÖZLEŞMESİ BİTEN FUTBOLCULAR

TÜRK FUTBOLUNUN EN PAHALI TRANSFERLERİ

FUTBOLCULAR VE OTOMOBİLLERİ

FUTBOLCULARIN TAKMA ADLARI

DÜNYANIN EN ZENGİN FUTBOLCULARI
BİZE ULAŞIN