Bobo'yla bağlan hayata

Bobo'yla bağlan hayata
30.01.2010 Cumartesi

Yarınki kongrenin heyecanını yaşayan Beşiktaş, Antalya karşısında da yine beklenen futbolundan uzaktı... 55'te Özgüç Türkalp'in tartışmalı penaltısını gole çeviren Bobo, Kartal'ı ligde 3 hafta sonra güldürdü

Kartal nihayet güldü... Üst üste kötü sonuçlar alan Beşiktaş, ligde 19. haftanın açılış maçında Antalyaspor'u deplasmanda 1-0 yenerek kötü gidişe dur dedi. Karşılaşmanın hemen başında Bobo ile mutlak bir pozisyondan yararlanamayan Beşiktaş ardından frene bastı. Defansta çok dikkatli olan ve Antalyaspor'a pozisyon vermeyen Siyah-Beyazlılar hücumda da üretken olamayınca devre 0-0 bitti.

İkinci yarıda çok gol kaçtı

İkinci yarıya hızlı başlayan Beşiktaş 55'de golü buldu. Hakem Özgüç Türkalp, yardımcısı Erdinç Sezertam'ın uyarısıyla tartışmalı bir penaltı verdi. Topun gerisine geçen Bobo, Kartal'ı 1-0 öne geçirdi. Kalan dakikalar fırtına gibi geçti. Beşiktaş, Holosko, Ekrem ve Bobo ile çok önemli fırsatları harcarken, Antalya da Djiehoua ve Necati'yle fırsatları tepti. Beşiktaş 1-0 kazanıp 3 hafta sonra 3 puanla tanıştı.


SEZON SONU SÖZLEŞMESİ BİTEN FUTBOLCULAR

TÜRK FUTBOLUNUN EN PAHALI TRANSFERLERİ

FUTBOLCULAR VE OTOMOBİLLERİ

FUTBOLCULARIN TAKMA ADLARI

DÜNYANIN EN ZENGİN FUTBOLCULARI
BİZE ULAŞIN ; ;