Fenerbahçe havada kaldı!

Fenerbahçe havada kaldı!
30.01.2010 16:43 Güncelleme: 30.01.2010 21:35

Sivas'taki olumsuz hava koşulları nedeniyle Fenerbahçe kafilesini taşıyan özel uçak Sivas Havaalanı'na iniş yapamadı.

Ligde yarın Sivasspor ile deplasmanda karşılaşacak olan lider Fenerbahçe'yi taşıyan özel uçak, Sivas Havaalanı'ndaki olumsuz hava koşulları nedeniyle iniş yapamadı. Uçağın Samsun Çarşamba Havaalanı'na yönlendirildiği bildirildi.

Fenerbahçe'yi karşılamaya gelen Sivas Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Ergüder Sümbüloğlu ile yaklaşık 100 civarındaki sarı lacivertli taraftar ise takımın gelmemesi üzerine havaalanından ayrıldı.
Sivas Havaalanı ve çevresinde kar yağışı ve tipi nedeniyle görüş mesafesinin düştüğü gözlendi.

KONUYLA İLGİLİ KULÜPTEN AÇIKLAMA:


"Turkcell Süper Ligi'nin 19. Haftası'nda Sivasspor ile deplasmanda oynayacağı maç için Sivas'a hareket eden Fenerbahçemiz kötü hava şartları nedeniyle bu kente inemedi ve Samsun Çarşamba Havaalanı'na iniş yaptı. Kafilemizi taşıyan özel uçak yakıt ikmalinin ardından Kayseri Havalimanı'na inecek. Fenerbahçemiz Kayseri'den karayolu ile Sivas'a geçecek.

İmza günü iptal edildi

Bu arada, kafilemizi taşıyan uçağın olumsuz hava koşulları sebebiyle Sivas'a inememesinden dolayı, futbolcularımızın bugün 17:00-18:00 saatleri arasında Sivas İstasyon Caddesi'nde bulunan Teletürk Türk Telekom Bayii'nde katılacağı 'Fenercell imza günü' iptal edildi."


TÜRKİYE LİGİNİN GOL KRALLARI

FUTBOLCULARIN LAKAPLARI

DEVRE ARASI YAPILAN EN KÖTÜ TRANSFERLER

DEVRE ARASI GERÇEKLEŞEN TRANSFERLERBİZE ULAŞIN