3 puanın da ötesinde!

3 puanın da ötesinde!
30.01.2010 Cumartesi

Antalyaspor'a attığı penaltıyla galibiyeti getiren Bobo, "Bu maçı sadece bir 3 puan olarak değerlendiremeyiz" diye konuştu

YENİDEN KAZANABİLECEĞİMİZİ GÖRDÜK
Beşiktaş'ın Antalyaspor ile önceki akşam yaptığı maçta attığı penaltı golüyle takımına galibiyeti getiren isim olan Bobo, bu maçın kendileri için 3 puandan daha fazlasını ifade ettiğini belirterek, "Tam zamanında gelen bir galibiyet oldu. Çıkış yakalamak istiyorduk. Yeniden kazanabileceğimizi gördük" dedi. Önlerindeki tek hedefin lig olduğunu belirten Bobo, "Sonuna kadar varız" dedi.

KİMİN ATTIĞININ HİÇ BİR ÖNEMİ YOK
Brezilyalı forvet kendisi açısından gol atmanın önemli olduğunu belirterek, "Ağları havalandırmayı özlemiştim. Yeniden gol attığım için tabii ki mutluyum. Ancak, artık kimin attığı önemli değil. Tek düşüncemiz maçları kayıpsız atlatmak" dedi. Takımdaki en büyük artının arkadaşlık olduğunu belirten Bobo, "Ortamımız geçen seneden bile iyi" diye konuştu.

SON YOLCU AÇIKLANIYOR
Delgado'nun dönmesiyle yılan hikayesine dönen yabancı kontenjanı sorununun bugün netlik kazanması bekleniyor. Başkan Yıldırım Demirören'in kongre sonrası açıklama yapacak. Son güne kadar beklenilmesi ve Denizli'nin Antalya'daki oyuncu tercihleri, " Giden isim Delgado olur" yorumlarını getirdi.

KALE SAĞLAM ELLERDE

Sakatlığı nedeniyle kupada takımını yalnız bırakan, önceki günkü Antalya maçıyla sahalara dönen Rüştü, formasına kavuşmanın sevindirici olduğunu belirterek, "Ramazan da Hakan da yetenekli kaleciler. Kimseler merak etmesin" dedi.

KARARA SAYGI DUYMALIYIZ
İbrahim Toraman, penaltı pozisyonunda faul yaptığı tartışmalarına, "Bana da arkadan şarj vardı. Karara saygı duymalıyız" dedi

DEVAMI GELECEK
Beşiktaş'ın emektar kaptanı İbrahim Üzülmez, Antalya maçıyla birlikte güvenlerini kazandıklarını belirterek, "Galibiyetlerin devamı gelecek" dedi.

AYAĞI KIRILAN FUTBOLCULAR


ONLAR AVRUPA'NIN EN İYİ SAMBACILARI

10'U HAKETMEYENLER

4 BÜYÜKLERE GELMİŞ TEKNİK DİREKTÖRLER

EFSANE FUTBOLCULARIN UNUTAMADIKLARI DERBİLER


BİZE ULAŞIN