Dayak yemiş boksör gibi

Dayak yemiş boksör gibi
07.04.2012 21:34 Güncelleme: 07.10.2017 08:19

Fatih Terim’den “Kafamı dağıtmak istiyorum” diyerek özel izin alan Riera dayak olayından sonra ilk kez görüntülendi. Yıldız futbolcunun durumu, kavganın boyutlarını gözler önüne serdi.

Galatasaray'da Florya'yı birbirine katan Felipe Melo-Riera kavgası sonrasında tüm gözler verilecek cezalara çevrildi... Takım arkadaşından yediği dayak nedeniyle hasteneye kaldırılan Riera, şok olay sonrasında ilk kez görüntülendi.

GÖZLÜK VE BERE KAMUFLAJI!
"Kafamı dinlemek" istiyorum diyerek Fatih Terim'den izin alan İspanyol yıldız, İngiltere'ye gitmeden önce Atatürk Havalimanı'nda objektiflere takıldı. Güneş gözlüğü ve bere ile bilet işlemlerini yapan Riera'nın aldığı darbeler üst araması sırasında ortaya çıktı.

YARIN İSTANBUL'DA
Sol gözünde büyük bir morluk olan yıldız futbolcunun alnındaki dikiş izleri ve kafasındaki şişlik de dikkatlerden kaçmadı. Bu görüntüler Florya'da yaşanan kavganın boyutlarının ne kadar büyük olduğunu da gözler önüne serdi. Riera'nın yarın akşam İstanbul'da olacağı da gelen bilgiler arasında.

YÖNETİM RAPORU BEKLİYOR
Verilecek ceza konusunda yardımcıları Hasan Şaş ve Ümit Davala ile birlikte sürekli fikir alışverişinde bulunan Fatih Terim'in raporunu en geç pazartesi günü yönetime sunacak. Galatasaray yönetiminin salı günü alınan kararları kamuoyuyla paylaşması bekleniyor. İki futbolcuya da ağır para cezası verilmesine kesin gözüyle bakılıyor. Süper Final nedeniyle herhangi bir kadro dışı olayının yaşanmasının düşük ihtimal olduğu vurgulanıyor.

ALBAYRAK: TERİM NE DERSE O!
Yönetici Abdurrahim Albayrak dünkü Manisa yolculuğu öncesi konuyla ilgili soruları yanıtladı. Alınacak kararda Fatih Terim'in raporunun belirleyici olacağını ifade eden Albayrak, "Hocamız ne karar verirse, biz de yönetim kurulu olarak oturur tartışırız. Ama verilecek rapor çok önemli" dedi.
BİZE ULAŞIN