Sevdaları için yürüdüler

Sevdaları için yürüdüler
16.04.2012 Pazartesi

Fenerbahçeliler pankartlar ve tezahüratlarla kulüplerine ve başkanına sahip çıktılar

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ile bazı yöneticilerin de yargılandığı davaya tepki göstermek ve yöneticilere destek vermek amacıyla Şaşkınbakkal'da toplanan taraftarlar, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'na yürüdü.

YÜRÜYÜŞ 2.5 SAAT DEVAM ETTİ
Bağdat Caddesi'nde toplanan binlerce Fenerbahçeli, ellerinde Başkan Yıldırım'ın resiminin yer aldı aldığı ve üzerinde "Sonuna kadar yanındayız" yazılı dövizleri taşırken, "Aziz Yıldırım suçsuzdur", "Bu sevda bitmez", "Kalkan ellere kalkan olacağız" yazılı pankartlar taşıyıp, soruşturma ve dava sürecine tepkili tezahüratlar yaparak yöneticilerine destek verdiler. Taraftar gruplarının yanı sıra ailelerin çocuklarıyla katılım göstererek coşkulu bir atmosfer oluşturduğu cadde yürüyüşü 2.5 saat sürdü.

YILDIRIM AİLESİ DE KATILDI
Fenerbahçeli yöneticilerden Şekip Mosturoğlu, Ömer Temelli ve Yasemin Merçil caddede taraftarlarla buluşurken, Aziz Yıldırım'ın kardeşi Acar Yıldırım ile kızları Hande ve Gülşah da destek yürüyüşüne katıldılar. Kızıltoprak'ta oğlu Batu ile taraftarlarla buluşan Asbaşkan Şekip Mosturoğlu, Sarı-Lacivertli taraftarlardan büyük destek gördü.
BİZE ULAŞIN