"Emre beni dövmek istedi!"

"Emre beni dövmek istedi!"
20.04.2012 19:46 Güncelleme: 20.04.2012 19:48

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, Emre Belözoğlu konusunda gündemi sarsacak açıklamalar yaptı. Şener, Emre'nin Belçika maçı dönüşü kendisini dövmek için uçağın kapısında beklediğini iddia etti.

Şike soruşturması davası süresince gerilen Fenerbahçe-Trabzonspor ilişkisi Trabzonspor Başkanı Sadri Şener'in TRT'de katıldığı bir programda Emre Belözoğlu ile ilgili yaptığı açıklamalarla başka bir boyuta ulaştı.
Şener: "Emre beni dövmek istedi"

Başkan Şener, Emre'nin geçen sene Brüksel'de oynanan Belçika milli maçı sonrası kendisini uçağın kapısında dövmek için beklediğini iddia etti. Şener "Trabzonspor maçında Emre'ye küfür etmişler o da buna alınmış ve beni dövmek istemiş, bu olaya Mahmut Özgener ile Levent Kızıl şahit, onlara sorun" dedi. Başkan Şener "Bana da Fenerbahçeliler küfür ediyor. Ben kulüp başkanıyım, sen futbolcusun. Sen bu işten para kazanıyorsun, ben cebimdekini veriyorum. Küfür yediysen bük kafanı git. İşte Emre böyle bir insan herkes bunu bilsin" diye konuştu.

Şike davası sürecini de eleştiren Sadri Şener "Zaten Türkiye'de bir tek Trabzonspor uğraşıyor bunlarla. Galatasaray uğraşıyordu. Onlar da zaten şampiyon oluruz kupayı alırız diye çekildi kenara. Şimdi Fenerbahçe ile Trabzonspor döğüşsün dursun ortada. Öbürleri zaten ilgilenmiyor kenardan yapma etme diyorlar. Ben uğraşmasam bunların hepsi kapanıp gidecek. Allahtan ki UEFA var, yapıştırıyor tokatı, oturtuyor yerine. Şikeyle ilgili verilecek kararlardan umutlu değilim artık. Duyumlarıma göre böyle birşey vardır; ama ceza vermeye gerek yoktur kararı çıkacak" ifadelerini kullandı.
BİZE ULAŞIN