Hamit Cimbom'a gelebilir!

Hamit Cimbom'a gelebilir!
20.04.2012 18:33 Güncelleme: 20.04.2012 18:34

Galatasaray eski 2. Başkanı Ergun Gürsoy, Hamit Altıntop hakkında açıklamalarda bulundu.

Galatasaray 'ın eski 2. Başkanı Ergun Gürsoy, görevde olduğu dönemde Hamit Altıntop'la görüştüğünü, milli futbolcunun o dönem itibariyle gelemeyeceğini, ama ileride Galatasaray'a gelebileceğini belirttiğini söyledi.

ALINMASINI CANI GÖNÜLDEN İSTİYORUM
Gürsoy, "Hamit Altıntop, Real Madrid'te mutlu değil. Biz de burada mutlu değiliz. Hamit'in alınmasını ben de can-ı gönülden istiyorum.

2. Başkan olduğum dönemde ben de Hamit'le konuştum; ama Hamit o zaman Türkiye'ye gelmeyi düşünmüyordu. Özhan Bey ve oğlum Ali de görüşmede vardı. 'İleride imkân bulursam gelirim' demişti. Kısacası bize sözü var" dedi.


DERBİNİN FAVORİSİ GALATASARAY'DIR
Ergun Gürsoy derbiyle ilgili olarak ise "Galatasaray, bu maçın favorisidir; oynadığı futbol ve sonucunda topladığı puan, seyircisi önünde oynuyor olması ve iyi bir takım olması itibariyle; ama bu maçı yenerse yüzde 100 şampiyon olacak demek doğur olmaz" diye konuştu.


GALATASARAY, MELO'SUZ ZOR DURUMA DÜŞER
Gürsoy, "Melo, her zaman hırslı ve ihtiyaç duyulacak bir futbolcu. Hırsından dolayı bazı sıkıntılar yaratıyor. Juventus gibi Brezilya Milli Takımı gibi takımlarda oynamış. Bu tür oyuncular muhakkak hata yaparlar; ancak Galatasaray şu anda Melo'suz zor duruma düşer. Sezon sonunda Melo'nun durumu, kulübün mali durumu, o dönemki koşullarla ilgilidir" şeklinde konuştu.

BİZE ULAŞIN