Arena'da sevinç gerilimi

Arena'da sevinç gerilimi
23.04.2012 Pazartesi

Topuz, Melo'nun taklidini yaptı. Stoch, Ujfalusi'den aldığı G.Saray formasını şortunun arka kısmına soktu. Kocaman, "Keşke içeride sevinselerdi" dedi

Fenerbahçe'nin Arena'da Galatasaray2-1 mağlup etmesinin ardından, Sarı-Lacivertliler sahanın ortasında toplanarak galibiyeti kutladı. Ancak bu kutlama tarzı hem Fenerliler'in tepkisini çekti hem de Galatasaraylılar'ı kızdırdı.

FATİH TERİM DE SİNİRLENDİ!
Fenerbahçeli Mehmet Topuz, köpek taklidi yaparak Galatasaray'ın 'Pitbull' lakablı oyuncusu Melo'ya göndermede bulundu. Topuz, saha ortasında Melo'nun gol sevinciyle dalga geçti. Stoch da Ujfalusi'deh aldığı G.Saray formasını şortunun içine soktu. Aykut Kocaman konu ile ilgili yaptığı açıklamada, "Futbolcularımın soyunma odasında sevinmesini tercih ederdim" derken Terim de "Bu tip sevinmeler soyunma içeride olması lazım" ifadesini kullandı.

TOPUZ'UN LAKABI KANGAL!
Galatasaray İdari Menajari Şükrü Hanedar bu harekete tepki göstermek için Mehmet Topuz'a doğru bağırarak hareketlendi. Bu arada Volkan Demirel'in Hanedar'ın üzerine yürümesiyle ortam iyice gerildi. Fatih Terim, "Herkes soyunma odasına girsin" diye bağırıp takımını gergin ortamdan uzaklaştırdı Volkan Demirel maçtan sonra yaptığı açıklamada "Mehmet Topuz'un lakabı da kangaldır. Kimseye karşı bir hareket değildi" diyerek takım arkadaşını savundu.

DERELİOĞLU: SEVİNEBİLİRSİN AMA RENCİDE EDEMEZSİN
Saha içerisinde futbolcuların kazanılan bir galibiyeti kutlamaları son derece doğal bir olgudur. Ancak, bu, rakibi küçük düşürme, kişilik haklarına hakaret boyutuna varmamalıdır. Bunlar, çok hassas konular.

BİZE ULAŞIN