Fener bunu 2'de 1 yapıyor

Fener bunu 2'de 1 yapıyor
23.04.2012 Pazartesi

Tarih yine tekürrür etti. Galatasaray'ın tek kale oynaması puan olarak bir şey ifade etmedi. Fener kapandı, kaleyi tutturdu ve kazandı

Süper Final'in 2. haftasında GalatasarayTürk Telekom Arena'da Reto Ziegler ve Miroslav Stoch'un golleriyle 2-1 yenen Fenerbahçe'de büyük bir sevinç yaşanırken, camiada şampiyonluk sesleri artık daha da bir gür çıkmaya başladı.

SAHANIN HAKİMİYDİ
Rakibiyle puan farkını 2'ye indiren Sarı-Lacivertliler, Süper Final'in son haftasında Galatasaray'la Şükrü Saracoğlu Stadı'nda oynayacakları için kendilerini artık daha avantajlı görmeye başladılar bile. Ama dün geceki derbinin önemli ve bir o kadar da ilginç bir tarafı vardı. 90 dakika boyuncu sahanın tek hakimi olan ve sayısız pozisyona giren Galatasaray, buna rağmen kendi seyincisi önünde tüm bu faktörlere rağmen bir kez daha Fenerbahçe'ye yenilmekten kurtulamadı.

JOHNSON'UN GOLÜ UNUTULMADI
Dün gece maça benzer çok derbi geldi geçti. En çok hatırda 2000 yılında Galatasaray'ın UEFA Kupası'nın kazanmasının hemen dönüşünde Sarı-Kırmızılı ekip, tek kale oynadığı maçta Johnson'un frikik golüyle kazanmıştı.

GEÇEN YILDA BENZERİ OLDU
Geçtiğimiz sezon da Fenerbahçe Galatasaray'ı rakibinin üstün oynadığı maçta son 15 dakikada bulduğu 2 golle 2-1 mağlup etmişti.

VOLKAN TUTTU NOBRE ATTI!
2005/2006 sezonunda G.Saray, Ali Sami Yen'de sayısız gol fırsatını harcamış, yine Volkan kalesinde devleşmiş ve Fenerbahçe, o maçı Nobre'nin kaleci Mondragon'un üzerinden attığı aşırtma golle 1-0
kazanmıştı...

BİZE ULAŞIN