Fener'i gözüne kestirdi

Fener'i gözüne kestirdi
25.04.2012 Çarşamba

Karabükspor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, "İlk kez kupada yarı finale çıktık. Fener'i yenip finale de çıkmak istiyoruz. Bunun için taraftara ihtiyacımız var" dedi

Yarın Ankara'da Ziraat Türkiye Kupası yarı final maçında Fenerbahçe ile karşılaşacak olan Kardemir Karabükspor'de hedef Fener'i yenip turu atlamak... Karabükspor bu maçın hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdürüyor. Tarihlerinde ilk defa kupada yarı finale kaldıklarını hatırlatan belirten Karabük hocası Bülent Korkmaz, "Bir ilki yapmak istiyoruz. Bunu da yapabilecek bir güçteyiz ve o konumdayız. Bütün oyuncularım heyecanla bu maçı bekliyor. Hedefleri büyük olan bir takıma karşı oynayacağız.
Ondan dolayı bizi zor bir maç bekliyor. Ama bunun üstesinden geleceğimizi düşünüyorum.
İnşallah bir ilki daha gerçekleştiririz" dedi.

TARİH YAZACAĞIZ
Karşılaşmada tek dezavantajlarının resmi maç oynamamak olduğunu söyleyen Korkmaz, "En son resmi maçımızı oynadık ve aradan 2 hafta geçti. Bu belki bizim için Bir dezavantaj olabilir. Oynadığımız Spor Toto maçları resmi maç değil. Benim için hazırlık maçı. Karabük tarihinde inşallah finale yükselen takım oluruz. Bunun için de taraftarımızın desteği çok önemli. Karabük ve Mavi Ateş taraftarları ve ateşin parçası olan kızların olmasını istiyorum maçta. Olacaklarına da inanıyorum. Bize ayrılan bölümü dolduracaklardır. Finale çıkacaksak eğer hep beraber düşünüp birlikte hareket etmemiz lazım" diye konuştu.

BİZE ULAŞIN