Bir yıldız doğuyor...

Bir yıldız doğuyor...
28.10.2012 11:38 Güncelleme: 28.10.2012 11:39

Sezon başında Arsenal’den alınan Oğuzhan Özyakup, futbolu ile büyülüyor. Geleceğin yıldızı olarak gösterilen genç oyuncu, performansı ile parmak ısırtıyor.

Siyah-Beyazlı takıma sezon başında transfer edilen Oğuzhan Özyakup sabretmenin karşılığını almaya başladı. Teknik direktör Samet Aybaba'nın kuvvetsiz olduğu için şans vermediği ancak zamanı geldiğinde de sahaya sürdü genç yetenek Trabzon maçında sırtına geçirdiği Beşiktaş forması ile dikkatleri üzerinde topladı Kasımpaşa'ya karşı ortaya koyduğu futbolu ile de taraflı tarafsız herkesin beğenisini topladı. Hollanda'nın Alkmaar takımının alt yapısındayken İngiliz devi Arsenal tarafından keşfedilen ve 2008 yılında transfer edilen 21 yaşındaki Oğuzhan 3 sene boyunca Ada'da top koşturdu.

Arsene Wenger'in kendisine çok sahip çıktığı genç oyuncu sezon başında Siyah-Beyazlı takıma geldi. Özellikle Kasımpaşa maçından sonra bir hayli beğeni toplayan Oğuzhan için önce Fernandes, "Yüksek potansiyeli var. İleride Avrupa'nın büyük takımlarında rahatça oynayabilir" derken, Siyah-Beyazlı takımın eski oyuncusu Nihat Kahveci ise twitter'dan attığı mesajda "Türk futbolu birini kazandı bence. Beşiktaş'ımızın Oğuzhan'ı, devam kardeşim süpersin" ifadelerini kullandı.
BİZE ULAŞIN