Beşiktaş, Ozan Tufan'ı yalanladı

Beşiktaş, Ozan Tufan'ı yalanladı
23.08.2018 20:47 Güncelleme: 23.08.2018 22:31

Beşiktaş yönetimi Partizan maçı öncesinde Ozan Tufan'ın menajeri Mirsad Türkcan ile bir araya gelmişti. Bu görüşmenin ardından gündeme gelen transfer iddialarını siyah-beyazlı kulüp resmi internet sitesinden yalanladı

UEFA Avrupa Ligi'ndeki Partizan maçı için Belgrad'da bulunan Beşiktaş yöneticileri, Ozan Tufan'ın menajeri Mirsad Türkcan ile görüştü.

23 yaşındaki futbolcunun transfere olumlu yaklaştığı ifade edildi.

Bursaspor altyapısından yetişen ve yeşil-beyazlı kulüpte Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş ile çalışan Ozan Tufan, 2015 yazında 7 milyon Euro karşılığında Fenerbahçe'ye transfer olmuştu.

Sarı lacivertli formayı 98 kez giyen 23 yaşındaki futbolcu; 9 gol atıp, 4 asist yaptı. Ozan geçen sezon 14 maçta görev aldı.

BEŞİKTAŞ TRANSFERİ YALANLADI

Beşiktaş Kulübü, Fenerbahçeli futbolcu Ozan Tufan ile ilgili transfer planlamalarının bulunmadığını bildirdi.

Siyah-beyazlı kulüpten, menajerlik de yapan eski Fenerbahçeli basketbolcu Mirsad Türkcan ile Ozan Tufan'ın transferi için görüşüldüğü iddiaları üzerine paylaşılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

"Fenerbahçe Kulübü futbolcularından Ozan Tufan'ın kulübümüze transfer olacağı yönünde basında çeşitli haberler ve iddialar yer aldığını görmekteyiz. Spor ailesinin bir üyesi olan Mirsad Türkcan'ın daveti üzerine, Sırbistan'da başkanımız ve yönetim kurulu üyelerimizin de katılımıyla dostane bir yemek yenildiği doğrudur ancak yemek sırasında Ozan Tufan ile ilgili hiçbir konu gündeme gelmemiştir."

Açıklamada, Ozan Tufan'ın transferinin gündemde olmadığı belirtilerek, "Beşiktaş'ın Ozan Tufan ile ilgili bir transfer düşüncesi veya bir planı bulunmamaktadır. Kaldı ki, böyle bir düşünce olmuş olsa ilk olarak ebedi dostumuz Fenerbahçe Kulubü ile görüşme yapmayı tercih ederdik. Bu iddiaların asılsız olduğunu belirtir, kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız." denildi.

BİZE ULAŞIN