Fener'de neler oluyor?

Fener'de neler oluyor?
04.09.2018 Salı

İkili arasındaki ilk kriz Ferdi Kadıoğlu yüzünden yaşandı. Cocu, Ferdi’yi Ozan’la birlikte PAF’a göndermek isteyince, genç yıldızı getiren Comolli tepki koydu. Cocu'nun ayrıca istediği transferlerin yapılmaması nedeniyle 1 hafta önce Comolli'yle tartışma yaşadığı ve "Verilen sözleri tutmadınız" dediği ifade ediliyor..

SON olarak evinde Kayserispor'a da yenilerek 4. haftada 3. mağlubiyetini yaşayan Fenerbahçe'de neler oluyor? İşte herkesin merak ettiği bu sorunun yanıtını TAKVİM aralıyor... Alınan bilgilere göre, yönetim kanadından sürekli yalanlansa da futbolu yöneten ikili Cocu ve Comolli arasında soğuk rüzgarlar var.

SERT TARTIŞMA YAŞANDI
İkili arasındaki ilk krizin Ferdi Kadıoğlu yüzünden patlak verdiği ortaya çıktı. Cocu'nun Ozan'la birlikte Ferdi'yi de PAF takımına göndermek istediği, bu nedenle Comolli ile sert bir tartışma yaşadığı öğrenildi.​COCU DEĞİL COMOLLİ GETİRDİ
Bunun nedeni, iddiaların aksine Ferdi'yi Cocu'nun değil Comolli'nin getirmesi. 1.5 milyon Euro'ya alınan Ferdi'nin menajerlik şirketi Wasserman'la ortaklığı bulunan Comolli, PAF kararına tepki gösterdi

SON GERİLİM 1 HAFTA ÖNCE
Cocu ve Comolli 1 hafta önce de büyük gerilim yaşadı... İstediği transferlerin yapılamamasına tepki gösteren Cocu'nun, "İmza atmadan önce bana verdiğiniz sözlerin hiçbirini tutmadınız" diye konuştuğu öğrenildi.

İSTEDİĞİM İSİMLER GELSEYDİ...
Hollandalı hocanın ayrıca kötü sonuçların ardından faturanın kendisine çıkarılmasından da son derece rahatsız olduğu öğrenildi. Cocu'nun "İstediğim oyuncular alınsaydı böyle olmazdı" dediği iddia edildi.


TAKVİM ÖZEL
BİZE ULAŞIN ; ;