Al Hilal Diagne için Galatasaray'a teklif yaptı

Al Hilal Diagne için Galatasaray'a teklif yaptı
28.05.2019 Salı

G.Saray’da gözden çıkarılan Diagne için Suudi Arabistan kulübü 8 milyon Euro önerdi. 13 milyon Euro talep eden yönetim golcü yıldızın menajerini İstanbul’a davet etti.

Galatasaray'da ​Mbaye Diagne için ilginç gelişmeler yaşanıyor. Şampiyonluk kutlamalarına katılmadığı için istenmeyen adam ilan edilen Senegalli futbolcu için Suudi Arabistan kulüplerinden Al Hilal resmi teklifte bulundu. Geçen sezon Gomis'i transfer eden Al Hilal Diagne için 8 milyon Euro önerdi.

8 MİLYON EURO AZ BULUNDU
Ancak Galatasaray Yönetimi'nin 8 milyon Euro'luk teklifi çok az bulduğu ve Diagne'yi 13 milyon Euro'dan aşağı bir rakamı satmayı düşünmediği öğrenildi. Bu durum Suudi Arabistan kulübüne bildirildi.

DİAGNE MENAJERİNİ DEĞİŞTİRDİ
G.Saray'ın Kasımpaşa'dan kadrosuna kattığı ve 30 golle gol kralı olan Diagne, menajerini değiştirdi. Senegalli futbolcu bundan böyle Gomis'in de menajerliğini yapan Etienne Mendy ile anlaştı.

MENDY İSTANBUL'A ÇAĞRILDI
Sarı-kırmızılı yönetimin menajer Etienne Mendy'i İstanbul'a çağırdığı öğrenildi. Senegalli futbolcu için13 milyon Euro'dan aşağı bir rakamın asla kabul edilemeyeceği menajere bildirilecek.

BİZE ULAŞIN