Ofsayt golü geçerli saydı

Ofsayt golü geçerli saydı
17.04.2012 09:10 Güncelleme: 17.04.2012 09:13

G.Saray'ın 26'da attığı golde, Elmander'in kafa vuruşunu yaptığı anda topu filelere gönderen Melo'nun ofsaytta olduğu 'net' şekilde görünüyordu

Beşiktaş ile G.Saray arasında oynanan Süper Final maçına hakem triosu damgasını vurdu. Sadece Hüseyin Göçek değil, yardımcı hakemler de verdikleri kararlarla sadece Beşiktaşlı değil, G.Saraylı oyuncuları da zaman zaman çileden çıkardılar. Maç sonunda yaşanan olayların başlangıç noktası ise Melo'nun attığı golde yaşandı. 26'ncı dakikada Riero sağ kanattan ortayı yaptı. Penaltı noktası üzerinde topa yükselen Elmader, sert bir kafa vuruşu yaptı. Elmander'in bu vuruşunu kaleci Rüştü Reçber son anda çeldi.

TRİBÜNLER TV'DEN İZLEDİKTEN SONRA ÇILDIRDI

Rüştü'nün çeldiği bu top Melo'nun önüne düştü ve Brezilyalı topu filelere gönderdi. Ancak Elmander'in kafayı vurduğu anda, Melo ile Rüştü arasında başka Beşiktaşlı olmadığı için pozisyon ofsayt olmalıydı. Fakat yardımcı hakem Baki Tuncay Akkın orta sahaya doğru koşunca, orta hakem Hüseyin Göçek de 'ofsayt golü' geçerli saydı. Beşiktaşlı oyuncuların tüm itirazları sonucu değiştirmedi. Pozisyonu TV'den izleyen tribünler ise üç dakika sonra, "Pozisyon ofsayt, Allah b...nı versin" diye bağırarak tepkilerini dile getirdiler.
BİZE ULAŞIN