Bizde 26 yılın özlemi var!

Bizde 26 yılın özlemi var!
28.04.2012 Cumartesi

Türkiye kupası'nda rakiplerinin Fenerbahçe olmasının güzel bir şey olduğunu söyleyen Sağlam, "26 yıl sonra kupayı yerine koyacağız" dedi

Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Ziraat Türkiye Kupası'nda yarı finalin ikinci maçında Fenerbahçe'nin finale çıkıp rakipleri olmasının, Avrupa Kupası'yla ilgili ortaya güzel bir şey çıkardığını belirterek, "Üçüncü sene üst üste Avrupa kupalarına katılma şansı yakalamak kulübümüz adına önemli bir başarıdır. Final karşılaşmasını kazanarak müzemize 26 yıl sonra Türkiye Kupası'nı tekrar koymanın mücadelesini vereceğiz" dedi.

PERFORMANSTAN MEMNUN!
Teknik patron Ertuğrul Sağlam, Özlüce Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında, Ziraat Türkiye Kupası'nda uzun yıllar sonra final oynayacakları için mutlu olduklarını söyledi. Son üç sezondur ortaya koydukları performans ve başarılara yenisini ekleyecekleri için mutlu olduklarını dile getiren Sağlam, şöyle devam etti.

FUTBOLUMUZU RAKİPLERE KABUL ETTİRDİK
"Bu şansı yakalamış olmanın mutluluğu tüm camiaya hakim. Son maçta camianın bütünleşmesi bizi mutlu etti. Bu bütünlükle beraber ortaya çok üst düzeyde büyüklüğünü, her yönden rakiplerine kabul ettiren görüntü ortaya çıktı. Sahada oyuncularımız güvenle kendilerine yakışan mücadeleyi ortaya koydular. Finale yükselmenin onurunu hepimize yaşattılar" diye konuştu.

BİZE ULAŞIN