WhatsApp'a bomba özellik! İşte ilk görüntü

WhatsApp'a bomba özellik! İşte ilk görüntü
17.05.2019 10:31 Güncelleme: 23.05.2019 12:21

Dünyanın en fazla kullanılan mesajlaşma uygulaması olan Whatsapp yine bir güncelleme ile gündeme geldi. Whatsapp karanlık mod uygulaması ile milyonların karşısına çıktı.

WhatsApp dünyanın en fazla kullanılan mesajlaşma uygulamasıdır. Whatsapp'a her gün yeni özellikler gelmekte. Yine WhatsApp tarafından kullanıcılarını sevindirecek bir haber geldi. Uzun zamandır merakla beklenen karanlık mod özelliği Beta kullanıcılarına sunuldu.

Ancak yalnızca WhatsApp beta uygulaması için yayınlanmış ve karanlık moda sadece ayarlar menüsünden erişilebiliyordu. Yapılan bu düzenlemenin ardından WhatsApp Android Beta 2.19.139 sürümü artık çağrılar, durumlar ve sohbetler kısmında da karanlık mod özelliğine yer veriyor.

Bu gelişmeler söz konusu özelliğin yakında tüm kullanıcılar için sunulacağının habercisi olabilir. WhatsApp'a gelmesi beklenen gece modu özelliği, geceleri gözleri yormaması ve cihazın pil ömrünü uzatmasından dolayı sıkça tercih ediliyor.

WhatsApp, Android Beta uygulamasına karanlık mod özelliğini getirince kullanıcılarını heyecanlandırdı. Yavaş yavaş tüm sosyal platformlarda gördüğümüz bu özellik yakında WhatsApp içinde yayınlanacak.

BİZE ULAŞIN ; ;