Prezervatif muhabbeti kahkaha attırdı

Prezervatif muhabbeti kahkaha attırdı
29.10.2009 15:03 Güncelleme: 18.08.2010 14:04

Habertürk ekranlarının kısa sürede sevilen programı 'Hülya Avşar Soruyor'da kahkaha tufanı yaşandı.

Hülya Avşar Soruyor" programına konuk olan Emre Karayel'in, Avşar kızı ile olan "prezervatif" muhabbeti hem konukları hem de ekran başındakileri güldürdü...

Habertürk ekranlarında yayınlanan Hülya Avşar Soruyor' programına, Türkmax ekranlarında yayınlanan '1 Kadın 1 Erkek" dizisinin oyuncuları Demet Evgar ve Emre Karayel konuk oldular.

HÜLYA AVŞAR FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

H2'nin haberine göre, Hülya Avşar, Emre Karayel'e bir röportajında, "insanların prezervatif almaya bile çekindiği bir ortamda şimdi dizilerde prezervatifin konuşulduğu" şeklindeki sözlerini hatırlattı.

Emre Karayel, önce soruyu tam anlayamadı ve gençliğinde, 20'li, 30'lı yaşlarında prezervatif kullandığını ama artık kullanmadığını söyledi.

DEMET EVGAR FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Hülya Avşar: Niye gençliğinde? Yani sağlıklı, sıhhatli bir şey. Şimdi de kullanmak lazım diye düşünüyorum. Tabi ilişkileriniz ne doğrultuda bilmiyorum ama...

Emre Karayel : "Mutlaka lazım da şimdi alması daha rahat diyorum. O zaman alması çok sıkıntılıydı"

Avşar: Nasıl gidip de öyle hani direk, hele ünlü olduktan sonra nasıl alınıyor?"

Bu diyalog üzerine Demet Evgar ve Emre Karayel yayında kendinden geçti ve kahkahalarla gülmeye başladılar.

Karayel'in "Aldırıyoruz yani o kadar da değil" cevabıyla Hülya Avşar da kahkahalara katıldı.

Emre Karayel, işi iyice espriye vurarak "'Abi ne marka kullanıyorsun?' diyerek cep telefonuyla fotoğraf çekecekler ondan sonra. Hoş değil yani" sözleriyle prezervatif alırken görüntülenme endişesini dile getirdi.

Hülya Avşar, konuşmalar üzerine "Gerçekten erkeklerin işi de ne kadar zor?" yorumunu yaptı. Durumdann utanan Karayel, "Gerçekten iyice terbiyesiz bir adam oldum. Bir anda öyle hissettim kendimi" şeklinde konuştu.

MAGAZİN TURU İÇİN TIKLAYINIZ

Konuğunu rahatlatmak amacıyla, bunların çok doğal olduğunu vurgulayan Hülya Avşar, "Burada şöyle bir hata var; gençken kullanıyordum, şimdi kullanmıyorum, bu olmaz. Sıhhatten uzaklaşmışız" diye konuştu.

Yanlış anlaşıldığını ifade eden Emre Karayel ise kameraya dönerek "Lütfen kullanalım, hiç öyle bir şey söylemedim ben. Prezervatif please" dedi.

BİZE ULAŞIN