atv'nin yeni dizisi "Aşk ve Ceza"

atv'nin yeni dizisi "Aşk ve Ceza"
07.01.2010 11:25 Güncelleme: 18.08.2010 14:58

atv'nin yeni dizisi Aşk ve Ceza'nın aralarında Nurgül Yeşilçay ve Murat Yıldırım'ın da olduğu oyuncuları ilk bölümü birlikte izledi

atv'nin yeni dizi filmi "Aşk ve Ceza" önceki gece yayına başladı. Kudret Sabancı'nın yönetmenliğini yaptığı; başrollerini Nurgül Yeşilçay ve Murat Yıldırım'ın paylaştığı dizinin ekibi önceki gece ilk bölümü hep birlikte İstanbul Taksim'deki bir restoranda izledi. Oyuncular özellikle Van'da çekilen düğün sahnesi ile bir otomobilin kamyona çarparak parçalandığı sahneleri çok beğendi. Bu sahnelerin gösterimi sırasında oyunculardan alkış tufanı koptu. İlk bölümü eşi Cem Özer ile izleyen Nurgül Yeşilçay "Oyunculuğumu bir kez daha beğendim. Murat Yıldırım muhteşem bir oyuncu, kendisinin hayranıyım. Onunla aynı projede olmak beni çok sevindiriyor" dedi.

İLK BÖLÜMLE İLK 3'TE

Cem Özer ise diziyi çok beğendiğini ifade ederken şunları söyledi: "Şu sıralar yeni bir sinema projemiz var. Bittiğinde herkesin bilgisi olacak bu projeden. Nurgül ile daha önce bir filmde birlikte oynamıştık. Ama artık ayrı ayrı projelerde yer alma kararı aldık. Aynı projede olmayız." Aşk ve Ceza ilk bölümüyle reyting listelerine de hızlı bir giriş yaptı. Dizi, tüm kişilerde ve AB grubunda en çok izlenen programlar arasında üçüncü oldu.

BİZE ULAŞIN