Türk televizyonlarında bir 'ilk'

Türk televizyonlarında bir 'ilk'
07.01.2010 17:48 Güncelleme: 18.08.2010 14:59

Eşcinsel bir haber spikerini canlandıracak olan ünlü oyuncu yeni dizisinde iddialı bir sahne ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Vatan'ın haberine göre, başrolünü Songül Öden'le paylaşacağı 'Mükemmel Çift' adlı sit-com'da Tardu Flordun, eşcinsel bir haber spikerini canlandıracak. Flordun dizinin ilk bölümünde bir erkekle öpüşecek.

ÜNLÜLER BEKARETLERİNİ NASIL KAYBETTİ? TIKLA-ÖĞREN

BU sezon Türk televizyonlarında bir ilk yaşanacak! Geçtiğimiz yıl Arjantin'de yüzde 50 izlenme payına ulaşan 'The Successfull Mr. And Mrs. Pells' dizisi 'Mükemmel Çift' adıyla Türkiye'de ekrana gelecek.

'Var Mısın Yok Musun?', 'Popstar', 'Kim 500 Milyar İster' gibi programları Türkiye'ye getiren Endemol ile Tim's Yapım'ın projesinde Tardu Flordun ve Songül Öden, başrolleri paylaşacak. Dizinin en can alıcı yanı ise erkek kahramanın eşcinsel olması.

ÜNLÜLERİN OLAY YARATAN POZLARI İÇİN TIKLAYIN

ANGELİNA JOLİE'NİN SEKS SIRLARI İÇİN TIKLAYIN

ÜNLÜLERİN OLAY YARATAN İTİRAFLARI

SİNAMALARDA BU HAFTA

YÖNETMEN AVRUPA YAKASI'NDAN

ÖRNEK çift olarak lanse edilen, ancak birbirlerinden nefret eden iki spikerin hayatını anlatan dizide Tardu Flordun, patronun oğluyla aşk yaşayan bir eşcinseli canlandıracak. Dizinin ilk bölümünde yine bir ilk yaşanıp iki erkeğin öpüşmesi ekranlara getirilecek. Önümüzdeki günlerde çekimlerine başlanacak dizinin yönetmeni ise Avrupa Yakası'yla tanınan yönetmen Jale Atabey Özberk...
BİZE ULAŞIN