Ezel'in arabalarına büyük ilgi

Ezel'in arabalarına büyük ilgi
14.01.2010 13:54 Güncelleme: 18.08.2010 15:00

İzleyici artık dizi oyuncularının sadece kıyafetlerine değil, arabalarına da göz koyuyor. Kenan İmirzalıoğlu'nun 'Ezel'de kullandığı otomobiller, internet sitesinde sergileniyor.

Ekranların fenomen dizisi 'Ezel'de Kenan İmirzalioğlu'nun kullandığı arabalar, www.ezel.tv adresinde sergileniyor. Özel hayatında G500 Mercedes Jeep kullanan ünlü aktörün, dizideki pahalı arabaları internet sitesinde de büyük ilgi görüyor. Sitede Shelby Cobra, Maserati Quattroporte ve Bentley Arnage T marka arabalar 'İşte Ezel'in araba sevdası' diye tanıtılırken, Ezel'den de bir dizi karakterinden çok, gerçek biriymiş gibi bahsediliyor.

TÜM ZAMANLARIN GİŞE REKORU KIRAN FİLMLERİ

BU DEKOLTELER DUDAK UÇUKLATIYOR

MAGAZİN TURU İÇİN TIKLAYINIZ

KENDİ ARABASININ REKLAMINI YAPIYOR

Ezel Bayraktar karakterinin günlük hayatta sürekli kullandığı Maserati marka arabanın da sahibi olan yapımcı Kerem Çatay, bu şekilde kendi arabasının da reklamını yapmış oluyor.

Sitede 'Ezel'in kullandığı Bentley Arnage T 350-400 bin Euro'dan satılırken, 1965 model Shelby Cobra ise 20-50 bin Dolar'a alıcı buluyor. Ezel'in kullandığı ve aynı zamanda yapımcı Kerem Çatay'ın arabası Maserati Quattroporte ise 150 ile 200 bin Euro arasında satılıyor.
BİZE ULAŞIN ; ;