Ezel atv'de izlenir

Ezel atv'de izlenir
15.01.2010 Cuma

İlk bölümünden itibaren bir fenomen haline gelen 'Ezel'; güçlü kadrosu, farklı konusu ve setteki uyum sayesinde "yılın dizisi" oldu

Tüm Türkiye'yi ekran başına kilitleyen, yayınlandığı her bölümüyle olay yaratan Ezel'in başarısında hiç kuşkusuz güçlü oyuncu kadrosu, farklı senaryosu ve tüm ekibin uyumlu çalışması etkili oluyor. Kendi günü yani Pazartesi akşamları ve saat 20.00'de atv'de ekrana gelecek olan "Ezel", yılın dizisi oldu.

DİZİDEN KARELER İÇİN TIKLAYINIZ

atv Genel Müdürü Adem Gürses, fenomen haline gelen "Ezel"in atv'de yayınlanacak olmasıyla ilgili şunları söyledi: "Ekranlara farklı bir soluk getiren bu diziyi birçok kurum kendi kanalında yayınlamak istedi. Ancak anlaşmayı biz sağladık. Ezel'i atv'nin temel taşları arasına sokarak başarı yolunda ne kadar iddialı olduğumuzu bir kez daha gösterdik.

CANSU DERE FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Hedefimiz, başarımızı katlanarak sürdürüp her alanda "bir numara" olmak. Ezel, hangi açıdan bakarsanız bakın son derece başarılı bir yapım. Bu dizinin atv'de yayınlanmasıyla ilgili daha önce de çalışmalarımız oldu, kısmet bugüneymiş." Sadece "facebook" sitesinde 635 binden fazla hayranı bulunan Ezel, hayran kitlesini her geçen gün arttırıyor.

KENAN İMİRZALIOĞLU FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

MUHTEŞEM İKİLİ
Kenan İmirzalıoğlu ve Cansu Dere arasındaki uyum; izleyiciye de yansıyınca Ezelseverler Eyşan ile Ezel'in sonunun ne olacağını merakla bekliyor.

MAGAZİN TURU İÇİN TIKLAYINIZ


KADINLARIN EN ÇOK DEĞER VERDİKLERİ...


ÜNLÜLERİN EN BÜYÜK PİŞMANLIKLARI

SON 10 YILIN GÜZELLİK İKONLARI

HANGİ ÜNLÜ KİMİ ŞÖHRET YAPTI

BİZE ULAŞIN