Ezel'in yeni bölümünde büyük sürpriz

Ezel'in yeni bölümünde büyük sürpriz
21.01.2010 17:49 Güncelleme: 18.08.2010 15:04

Kanaltürk'te Yüksel Aytuğ'un sunduğu 'Medyatik' programına Ezel'in oyuncularından Sedef Avcı, Barış Falay, Salih Kanyon ve Kemal Uçar konuk oldu.

Dizide 'Ali' karakterini oynayan Barış Falay, son bölümde, Ezel'e estetik operasyon yapan doktorun evine kadar gelmiş ve masanın üzerinde duran dosyayı eline almıştı.

EZEL DİZİSİNDEN KARELER İÇİN TIKLAYIN

Barış Falay, o sahnenin devamında ne olacağıyla ilgili soru üzerine "Bu soruya yanıt vermemi beklemiyorsunuz herhalde... Ama şu kadarını söyleyeyim ki, çok sürpriz bir açılış sahnesi ile başlıyoruz. Kimsenin kolay kolay aklına getiremeyeceği bir olay yaşanacak" diyerek merakları daha da arttırdı.

Programın konuklarından Sedef Avcı da dizide oynadığı Bahar karakterinin hedefinde Ezel'in olduğunu anlatarak; "Bahar zaten o hastalıkla hayatı boyunca mücadele ettiği için artık hayatının geri kalan kısmını en iyi şekilde yaşamak istiyor. Asıl hedefi Ezel. Son günlerimi de yaşasam güzel yaşayayım diye düşünüyor" şeklinde konuştu.


"Bahar, Ezel'in, kızkardeşi Eşyan'ın eski sevgilisi olduğunu öğrenirse, nasıl bir tepki verir sizce?" sorusuna ise Sedef Avcı, "İşte kilit nokta orada zaten. Çünkü bunu öğrendiğinde bir çok şeyi öğrenmiş oluyor. Ablasından intikam almak için kendisine yaklaştığını, suçsuz bir insanın hapse girip hayatının mahvolmasına sebep olduğunu, hepsini öğrenecek. Kolay bir şey değil" diye yanıt verdi.

Dizide Ali'nin Bahar'a olan aşkını söylediği sahneyi çekerken çok zorlandıklarını anlatan Sedef Avcı, "Aslında Bahar, Ali'yi de kırmak istemiyor, hatta onu seviyor. Ama ikisi farklı dünyaların insanı. Ben senaryoyu okurken de çok etkilenmiştim. Bu sahneyi Barış'la oynadığım için çok mutluyum. Biz o sahneyi çekerken epey zorlandık, çünkü barış beni hep ağlattı" ifadesini kullandı.
BİZE ULAŞIN