Diriliş Ertuğrul'da Engin Altan Düzyatan veda mı ediyor?

Diriliş Ertuğrul'da Engin Altan Düzyatan veda mı ediyor?
20.04.2019 15:18 Güncelleme: 27.04.2019 13:14

TRT 1 ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul'da iddialar bitmiyor. 3 sezondur TRT 1 ekranlarında ses getiren dizi de önemli bir gelişme yaşandı. Diriliş Ertuğrul hakkında çıkan haberler izleyicinin kafasını karıştırdı.

Diriliş Ertuğrul'da Engin Altan Düzyatan diziye veda mı ediyor iddası gündeme geldi. Daha sezon başında dizi başlamadan önce kadroya Burak Özcivit'in geleceği, Engin Altan Düzyatan'ın ise dizinin kadrosundan çıkarılacağı günlerce konuşulmuştu.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL'DA ENGİN ALTAN DÜZYATAN DİZİYE VEDA MI EDİYOR?

Engin Altan Düzyatan'a diziden ayrılacağı iddiaları sorulunca da söylentileri kesin bir dille yalanlamış: Dizi devam ediyor ben de kadrodayım diyerek adeta Burak Özcivit'e gönderme yapmıştı. Bu açıklamanın ardından Burak Özcivit ile Engin Altan Düzyatan'ın arası açılmış ikili yanyana hiç görülmemiş ve birbirleri hakkında açıklama yapmaktan kaçmışlardı.

Diriliş Ertuğrul dizisi için artık son karar verildi. Aynı dizide birlikte rol almak istemeyen Burak Özcivit ve Engin Altan Düzyatan için formül bulundu.

Yeni sezonda dizinin adı değişecek. Halime Sultan'ın ölümünde olduğu gibi dizide işlenen tarih de değişecek. Ertuğrul Gazi bu sezon sonunda final de ölecek.

Böylece Engin Altan Düzyatan diziye veda edecek. Gelecek sezon ise Diriliş ya da Kuruluş Osman adıyla devam edecek. Osman Gazi'yi ise Burak Özçivit canlandıracak.

BİZE ULAŞIN ; ;