Kimse Bilmez 1. bölüm izle | ATV

11.06.2019 20:00 Güncelleme: 12.06.2019 00:13

ATV ekranlarında bu akşam saat 20.00'de yepyeni bir dizi başlıyor. Kimse Bilmez dizisi ilk bölümüyle izleyicileri ekran başına kilitleyecek. İlk bölümde Sevda, o gün bir markanın yüzü seçilmiş ve yıldız olma hayallerine yaklaşıyor. Kimse Bilmez 1. bölüm izle seçeneği takvim.com.tr'de.

Salı akşamları izleyicileri ekran başına kilitleyecek yepyeni bir dizi ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkıyor. Kimse Bilmez'in ilk bölümünde yaptığı iyiliklerle "Ali Hoca" olarak ünlenen Ali, kayıp kardeşini bulmak için uğraşacak. Peki, heyecan dolu ilk bölümde neler yaşanacak? Kimse Bilmez 1. bölüm canlı izle seçeneğini üst kısımda bulabilirsiniz.

KİMSE BİLMEZ 1. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Sevda, o gün bir markanın yüzü seçilmiş ve yıldız olma hayallerine yaklaşmıştır. Artık her şeyin yolunda gideceğini zannederken beklemediği bir haberle sarsılır. Kardeşinin Pilot adında acımasız bir mafyanın eline geçtiği ve para bulmazsa öldürüleceğini öğrenir.

SEVDA, KARDEŞİNİ KURTARMAK İÇİN UĞRAŞIYOR

Sevda, kardeşini kurtarmak için kendisine saplantılı bir şekilde aşık olan Uygar Sarıkaya'dan para ister. Ancak hiç beklemediği bir teklifle karşılaşır. Başka bir çözüm bulamayan Sevda kardeşini kurtaracak parayı alıp kaçar ama sonunda sıkışır. Gidecek bir yer bulamaz ve Sevda'nın kaçışı Ali Hüroğlu'nun evinde sonlanır.

ALİ HOCA KARDEŞİNİ ARIYOR

Yaptığı iyiliklerle "Ali Hoca" olarak ünlenen Ali'nin hayattaki tek amacı, kayıp kardeşini bulmaktır. Ali ve Sevda yakınlaşırken, Uygar'ın, Sevda'dan vazgeçmeye hiç niyeti yoktur. Uygar'ın planlarında yüzünden, Ali'nin kayıp kardeşiyle karşılaşması hiç de hayal ettiği gibi olmaz.

KORKUNÇ BİR SIR

Öte yandan Sevda'nın Ali'ye olan ilgisi korkunç bir sırrın kapılarını aralar. Bu sır Sevda'yı Ali'ye imkansız kılmaktadır.

BİZE ULAŞIN