Müge Anlı son bölümde Ecrin bebek son dakika haberleri! 12 Haziran Müge Anlı ile Tatlı Sert son bölüm tek parça full izle

12.06.2019 10:17 Güncelleme: 12.06.2019 18:02

Müge Anlı canlı yayınında son dakika Ecrin bebek gelişmesi! Hafta içi her gün Atv ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Ecrin Kurnaz hakkında son durum nedir? Samsun'un Vezirköprü ilçesindeki evlerinin önünde kaybolan Ecrin bebek bulundu mu? Bulunan kemik parçaları Ecrin bebeğe mi ait? Ecrin bebeğin otopsi sonucu çıktı mı? Merak edilen tüm gelişmeler için, 12 Haziran Müge Anlı canlı yayını izleyin!

Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayınında son dakika Ecrin bebek gelişmesi! Tüm Türkiye'nin merakla beklediği Ecrin Kurnaz'ın otopsi sonucu çıktı mı? 12 Haziran Müge Anlı canlı yayınında Ecrin bebekle ilgili neler oldu? Ecrin bebeğin katili bulundu mu? Diğer yandan, bir börekçide tanıştığı Osman Bey ile kaçan 3 çocuk annesi Derya Tural, İstanbul'a dönüyor! Derya Hanım, Müge Anlı canlı yayınında neler anlattı? Hepsi ve daha fazlası, 12 Haziran Atv Müge Anlı ile Tatlı Sert son bölümde!

BİZE ULAŞIN