Bir Zamanlar Çukurova 40. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Hünkar önemli bir hamle yapıyor!

10.10.2019 23:33

ATV ekranlarında perşembe akşamları saat 20.00'de izleyici karşısına çıkan Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölümü merakla takip edildi. Son bölümde Fekeli'nin Çukurova'ya kötü bir haber getirmesiyle ortalık karıştı. Bölümün ardından izleyiciler şimdi heyecanla Bir Zamanlar Çukurova 40. bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusuna yanıt arıyor. İşte dizinin son bölümünde yaşanan olaylar...

Ekranların ilgiyle takip edilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova'nın son bölümünde yaşanan olaylar izleyicilerin ilgisini çekti. Heyecan dolu bölümde Züleyha'ya hiç güvenmese de Hünkar da Demir'in telkiniyle yasakların bir kısmını kaldırıyor. İzleyiciler şimdi Bir Zamanlar Çukurova 40. bölüm fragmanını bekliyor. Dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Demir'e verdiği sözden sonra çiftlikte isyan bayrağını açan Züleyha, Hünkar ile ipleri tamamen koparıyor. Demir cezaevindeyken gitmeyeceğine söz veren Züleyha, evin hanımı olmaya kararlı. Cezaevine Demir'i ziyarete de gidiyor, Demir'in kurtulması için savcı ile de konuşuyor. Züleyha'ya hiç güvenmese de Hünkar da Demir'in telkiniyle yasakların bir kısmını kaldırıyor. Ama elbette Saniye'nin gözünü Züleyha'dan asla ayırmamasını da tembihliyor.

BİZE ULAŞIN