Güneş fırtınası

Güneş fırtınası
19.04.2012 Perşembe

Takımın isteksiz hali nedeniyle çılgına dönen tecrübeli teknik adam idmanı durdurup çok sert uyarılarda bulundu... Güneş, istediklerini yapamayan futbolcularının da pestilini çıkardı

Süper Final'in ilk maçında Fenerbahçe'ye çok kötü bir futbol sonrası 2-0 yenilen Trabzonspor'da Beşiktaş hazırlıkları sürüyor... Teknik direktör Şenol Güneş dünkü antrenmanda isteksiz tavırları nedeniyle futbolcularını adeta fırça yağmuruna tuttu.

ÇALIŞMAYI BİR ANDA KESTİ!
Çalışmayı bir anda yarıda kesen tecrübeli teknik adam, saha ortasına topladığı futbolcularına, "Kız gibi oynamayın. Oyuna, idmana kendinizi verin. Yaptığınız işin içinde olun" diye bağırdı. Ardından istediğini yapamayan futbolcularıyla tek tek görüşerek, neler yapmaları gerektiğini anlattı.

VOLKAN 11'E GERİ DÖNÜYOR

Şenol Güneş performansını beğenmediği Henrique, Volkan Şen ve Adrian'a da ekstra çalışma vererek bu futbolcuların adeta pestilini çıkardı. Taktik çalışmada Beşiktaş maçında oynatacağı 11'i deneyen başarılı hocanın defans kurgusunu bozmadığı gözlendi. Oynama ihtimali çok düşük olan Burak'ın yerine Halil'e şans veren Güneş, orta alanın sağında da sakatlığı geçen Volkan Şen'i denedi.

HERKES HALİL'İ GÖRECEK!
Bir türlü beklenen performansı gösteremeyen Halil de yaptığı açıklamalarla umut dağıttı. Beşiktaş maçında patlama yapacağını söyleyen yıldız futbolcu, "Herkes gerçek Halil'i görecek" ifadesini kullandı.

YABANCILARLA ÖZEL OLARAK GÖRÜŞTÜ
Güneş son haftalarda performansı düşen Zokora, Colman ve Alanzinho ile de özel olarak görüşerek,
"Kendinize gelin" uyarısı yaptı.

SAHA ORTASINDA TOPLANTI
İdmanı yarıda kesin saha ortasında futbolcularıyla toplantı yapan Şenol Güneş, kalan 5 maçtan da galibiyetle ayrılmaları gerektiğini söyledi. Güneş, "Beşiktaş maçı yeni bir başlangıç olabilir" dedi.


Cevat KOL

BİZE ULAŞIN