Bedel 8. Bölüm

Bedel 8. Bölüm
20.03.2015 00:00

Ali ve Begüm’ün aşklarına şahit olan Vedat, Begüm’e gözdağı verir. Bir yandan da iki sevgiliyi ayırmak için Ali’ye yeni bir tuzak kurar. Son anda Gönül de bu tuzağa dahil olunca işler karışır.

Ali ve Begüm'ün aşklarına şahit olan Vedat, Begüm'e gözdağı verir. Bir yandan da iki sevgiliyi ayırmak için Ali'ye yeni bir tuzak kurar. Son anda Gönül de bu tuzağa dahil olunca işler karışır. Vedat, Gönül'den aldığı bilgiyle Nazan'dan Yaşar'ın hesabını da sorar. Yine ustaca bir yalan kurgulayan Nazan, şimdilik Vedat'ın gazabından kurtulmayı başarmıştır ama Vedat, Yaşar'ın peşine düşmüştür. Nazan'ın işlediği suçun ortaya çıkması an meselesidir.
Öte yandan, Ali ve Begüm bu kez aşklarına sahip çıkmaya kararlıdırlar. Begüm, boşanma kararını kardeşi Kaan'a açıklar ama Kaan, Vedat'ın etkisiyle büyük tepki gösterir. Boşanmanın gerçekleşmemesi nedeniyle Hamza da evde olay çıkarır. Bunun üzerine Sami rahatsızlanır. Bir süredir herkesten sakladığı sırrı ortaya çıkan Sami, büyük bir karar alır. Bu karar bütün aileyi şoke edecektir.


DİĞER
SON DAKİKA