Bir Zamanlar Çukurova 29. bölümde Fekeli'ye kimin ateş açtığı ortaya çıkacak mı?

Bir Zamanlar Çukurova 29. bölümde Fekeli'ye kimin ateş açtığı ortaya çıkacak mı?
19.04.2019 00:03

ATV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Demir Yaman'ın yeni bölümde neler yapacağı merak ediliyor. Peki, heyecan dolu yeni bölümde neler olacak? Bir Zamanlar Çukurova 29. bölüm izle seçeneği takvim.com.tr'de.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 29. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Demir Yaman, ataları gibi bu toprakları mı koruyacak, yoksa aşkı uğruna her şeyin dağılıp gitmesine müsaade mi edecek?

"ÇOK KÖTÜ GÜNLER BEKLİYOR BİZİ"

Akıl hastanesinin koridorlarında çığlık çığlığa Züleyha'yı arayan Demir Yaman, "Çok kötü günler bekliyor bizi, keşke zamanı geri alabilsem" diyen annesi Hünkar'ı karşısına mı alacak?

ÇUKUROVA'DA BÜYÜK KARAR ZAMANI!

Gözü, aşkı Züleyha'dan başka bir şey görmeyen Demir, "Adnan senin oğlun değil" yakarışları karşısında ne yapacak? "Zaferinizin tadını çıkarın" diyen Züleyha, Hünkar'ı saf dışı bırakmak için neler planlıyor?

YILMAZ SORULARI CEVAP BULACAK MI?

Müjgan'ın güvenini geri kazanmayı başaran Yılmaz'ı kemiren soru işaretleri cevap bulacak mı? Züleyha'nın, Yılmaz'a her şeyi anlattığı mektubu ilk açan kim olacak? Tüm bunlar olurken Gaffur Seher'le daha da yakınlaşıyor. Öyle ki bu artık tehlikeli bir hal almaya başlıyor.

FEKELİ'YE KİM ATEŞ AÇTI?

Konakta olup biten her şeyden haberi olan Saniye, bu duruma nasıl tepki verecek? Fekeli'ye kimin ateş açtığı gerçeği yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başlıyor. Artık neredeyse düzenli olarak görüşmeye başlayan eski aşıklar Fekeli ve Hünkar'ın asıl çabası Çukurova'da huzuru sağlamaktı. Görüşmelerinin sıklaşması eski aşıkları nasıl bir yola doğru sürüklüyor?

DİĞER
SON DAKİKA