Bir Zamanlar Çukurova 37. bölümde Yılmaz Fekeli'yi vuruyor!

Bir Zamanlar Çukurova 37. bölümde Yılmaz Fekeli'yi vuruyor!

27.09.2019 00:15 Son Güncelleme: 30.09.2019 22:19

OTOMATİK OYNAT

Perşembe günleri saat 20.00'de izleyicileri ekran başına kilitleyen Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölümünde ortalık iyice karıştı. Yeni bölümde Çukurova'da silahlar çekildi. Bölümde yaşanacak olan olaylar izleyicileri ekran başına kilitledi. Bir Zamanlar Çukurova 37. bölüm izle seçeneği takvim.com.tr'de.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Öğrendiklerinden sonra Hünkar'ı öldürmek için harekete geçen Yılmaz, araya giren Fekeli'yi vuruyor. Müjgan ameliyathanede Fekeli'yi hayata döndürmeye çalışırken, kader Yılmaz ve Demir'i de bir kez daha karşı karşıya getiriyor. Üstelik bu kez üzerlerinde demir parmaklıklar var!

CENGAVER HATİP'LE HESAPLAŞIYOR!

Şermin ile yakınlaşmak için her fırsatı değerlendiren Hatip en sonunda onu, yazlık evine götürüyor. Hatip ve Şermin arasındaki samimiyet git gide artarken, kendisine atılan iftiranın hesabını sormak için Cengaver de oraya gider ve silahlar çekilir! Aynı gün, Cengaver'in oğlunun sünneti var! Ve Adana'nın tüm ileri gelenleri düğün sahibi olarak Cengaver'i beklerken, oğlu da babasının ve getireceği bisikletin yolunu gözlüyor!

ÇUKUROVA'DA BEKLENEN BULUŞMA

Hünkar'ın yalanları ve tehditleri ile değişen kader kartları bu hafta yeniden dağılıyor! Züleyha'nın onu ölümden kurtarmak için, kendi hayatından vazgeçerek Demir ile evlendiğini öğrenen Yılmaz, şimdi kendini affettirmek istiyor. Kalbini Müjgan'a açtığını, Züleyha'yı unuttuğunu düşünürken, şimdi her şey alt üst oluyor! Ne yapıp ediyor, Züleyha ile buluşuyor!

HANGİ AŞK DAHA BÜYÜK?

Bir Zamanlar Çukurova'da bütün aşklar yeni sınavlardan geçecek. Fekeli, Hünkar'ın sandığı kişi olmadığını öğrenince, "kızgınlığım geçer, kırgınlığım geçmez" diyecek. Demir, Züleyha'nın bir gün kendisini sevmesi için, şimdi başkasını severken bile ondan vazgeçmeyecek. Yılmaz, Müjgan'a kalbini açmışken, şimdi Züleyha için de yanıyor! Züleyha, nihayet Yılmaz'ın karşısında! Ama Yılmaz henüz, oğlunun babası olduğunu bilmiyor. Üstelik karnında bir de Demir'in çocuğu var! Müjgan ise herkese karşı durup sevdiği Yılmaz'ı kalbi başkasına aitken de sevmeye devam edebilecek mi?

DİĞER
SON DAKİKA