Bugünün Saraylısı 32. Bölüm

Bugünün Saraylısı 32. Bölüm
16.09.2014 00:00

Üftade, Ayşen’in Ata’nın kızı olduğu gerçeğinin şokunu yaşarken, Ayşen kendisine oyun oynadığını sandığı Ata’dan hesap sormak için karşısına dikilir. Üftade, öğrendiği gerçeğin, Ata ise üstüne atılan iftiranın ve sakladığı sırrın ağırlığı altında kalır.

Üftade, Ayşen'in Ata'nın kızı olduğu gerçeğinin şokunu yaşarken, Ayşen kendisine oyun oynadığını sandığı Ata'dan hesap sormak için karşısına dikilir. Üftade, öğrendiği gerçeğin, Ata ise üstüne atılan iftiranın ve sakladığı sırrın ağırlığı altında kalır.

Katipoğlu Yalısı'nda yüzleşme zamanıdır. Süreyya'nın hamile olduğunu söylemesi Fatih kadar Savaş için de sarsıcı bir haber olur. Fatih bir kez daha vicdanı ve aklı arasında sıkışırken, Savaş da öfkesini annesine yönelterek rahatlamaya çalışır. Aradığı mutluluğun çok uzağında olan Süreyya ise belki de hayatının en zor kararını vermek zorundadır.

Feride ve Atıf boşanma aşamasındadır. Atıf durumu lehine çevirecek yeni fırsatlar kollarken beklemediği bir anda geçmişte yaptığı hatalar ayağına dolanır.

Sonunda Ayşen ve Savaş için büyük gün gelip çatar. İntikam aşkıyla yanıp tutuşan Savaş zaferine, hayatının büyük sırlarla gölgelendiğinin farkında bile olmayan Ayşen ise gerçeğe hiç olmadığı kadar yakındır artık. Sürprizlere gebe olan gün, herkesin kaderinde bir dönüm noktası olacaktır.
DİĞER
SON DAKİKA