Diğer Yarım 11. Bölüm

Diğer Yarım 11. Bölüm
16.09.2014 00:00

Anne babalarının aldığı şok kararlar sonrası kızlar büyük bir çaresizlik yaşarlar. Esma annesiyle, Zeynep babasıyla küsüp yer değiştirirler ve onlarla yaşamaya başlarlar.

Anne babalarının aldığı şok kararlar sonrası kızlar büyük bir çaresizlik yaşarlar. Esma annesiyle, Zeynep babasıyla küsüp yer değiştirirler ve onlarla yaşamaya başlarlar. Babasının evlenme kararı alması Poyraz için büyük şoka sebep olurken, Zeynep hakkında verdiği kararı sorgulamasına da neden olur. Birbirini yanlış anlayan Poyraz ve Tarık'ın kıskançlık yüzünden takışmaya başlaması ise ikili arasındaki gerilimin yükselmesine sebep olur.
Meryem'e nişan yüzüğü alan Sabri aralarındaki soğukluğun farkındadır. Dedelerin de aklına uyarak herkesi bir araya getirecek bir mahalle pikniği düzenlemeye karar verir. Esma'nın oyuna getirmesiyle Ecevit ve ailesi de pikniğe dahil olur. Piknik bütün küskünlerin, kavgalıların birbirlerini kıskananların kozlarını paylaşma yerine dönüşür. Neşeli ve çekişmeli geçen günün ardından başlarına gelen olay, bütün aile ve mahalleli için büyük bir acıya ve paniğe neden olur. İki taraf da artık kavgayı bir kenara bırakıp işbirliği yapmak zorundadırlar.

DİĞER
SON DAKİKA