Diğer Yarım 14. Bölüm

Diğer Yarım 14. Bölüm
22.09.2014 00:00

Dursun Dede’nin ameliyatı sırasında iki taraf ilk kez aynı duyguda buluşur. Herkes dedenin iyileşmesi için dua edip elinden geleni yaparken, hastanedeki bekleyiş yeni dostlukların da habercisi olur.

Dursun Dede'nin ameliyatı sırasında iki taraf ilk kez aynı duyguda buluşur. Herkes dedenin iyileşmesi için dua edip elinden geleni yaparken, hastanedeki bekleyiş yeni dostlukların da habercisi olur. Sürekli olarak birbirleriyle takışan ve birbirini kıskanan Tarık ve Poyraz büyük bir kavga eder. Kavga sonunda dost olan ikili, kızlar konusunda birbirlerinden yardımlarını esirgemezler. Esma ile barışmak ve kendini aklayabilmek için çabalayan Tarık'ın en büyük destekçisi Poyraz ve Zeynep olur. İsmet Emine, Poyraz ve Zeynep'in kurduğu planla Çiğdem'den intikam almaya karar verirler.
Meryem'i kazanmak isteyen İmam Sabri efendi ise değişmeye karar verir. Meryem'in beğendiği erkek tarzına bürünmeye çalışırken kendi olmaktan giderek uzaklaştığının farkında değildir. Dursun dedenin hastalığı ve baskının nedeninin öğrenilmesiyle Meryem ve Ecevit arasında buzlar yavaş yavaş erimeye başlar. Ecevit bu süreçte ailesinin üstünden elini çekmez ve onları kollayıp mahalledeki varlığını daha çok hissettirmeye başlar. Bu durum ne kadar itiraf etmese de Meryem'in hoşuna gitmiştir. Esma'yı kaybetme korkusunu fazlasıyla hisseden Tarık'ın yaşadığı kırılma herkesi şaşkınlığa düşürecek bir karar almasına sebep olur.

DİĞER
SON DAKİKA