İletişim Başkanı Fahrettin Altun: Devlet-millet bütünleşmesiyle mücadelemizi ele ele, omuz omuza veriyoruz

İletişim Başkanı Fahrettin Altun: Devlet-millet bütünleşmesiyle mücadelemizi ele ele, omuz omuza veriyoruz
09.04.2020 00:45

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" çağrısıyla başlattığı Milli Dayanışma Kampanyası'na ilişkin bir video paylaştı.

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" çağrısıyla başlattığı Milli Dayanışma Kampanyası'na ilişkin bir video paylaştı.


Altun, Twitter hesabından yaptığı paylaşımında "Devlet-millet bütünleşmesiyle mücadelemizi ele ele, omuz omuza veriyoruz, dünyanın umudu, insanlığın vicdanı, mazlumların duası olmaya devam ediyoruz. Bu duaya, bu vicdana, bu umuda katkı sunmaya devam eden herkese minnettarız." ifadelerini kullandı.

Altun'un paylaştığı videoda şunlar kaydedildi:

"Bu ülkeyi sevmek nasıl olur diye sorulursa şayet, bembeyaz havlulara silip terini, kuşların rızkına inananlarda, aydınlatmak için mum gibi eriyenlerde bulursun cevabını. Emekle, gayretle güzelleşir dünya. Varsa gücün korkma karanlıktan, çünkü alın teriyle aydınlanır ufuklar.

Çalışmanın, üretmenin huzuru parıldar o simalarda. Bu ülkeyi sevmek nasıl olur diye sorulursa şayet, sıkıntıya düştüklerinde birbirlerine tutunanlar verir cevabını. Üretmek için didinenler, gecesini gündüzüne katanlar, sabredenler, çünkü ancak onlar bilir, çünkü sevgi fedakarlıktır."

DİĞER
SON DAKİKA