Hercai 15. bölümde Miran baskılarla karşı karşıya kalıyor!

Hercai 15. bölümde Miran baskılarla karşı karşıya kalıyor!
05.10.2019 00:15

İzleyiciler tarafından büyük bir ilgiyle takip edilen, milyonları ekranlara kilitleyen Hercai dizisinde yaşanan yeni gelişmeler dikkat çekti. Dizinin yayınlanan son bölümünde yaşanan olaylar diziyi ekranları başında takip edemeyen ya da tekrar izlemek isteyenler tarafından merak ediliyor. Hercai 15. bölüm izle seçeneği üst kısımda yer alıyor.

Cuma akşamları saat 20.00'de izleyicisiyle buluşan Hercai'de bu akşam konakta işler iyice karıştı. Yeni bölümde Azize Aslanbey'in planlarının ardından yaşanan gelişmeler izleyicileri ekran başına kilitledi. Aynı zamanda Miran ve Reyyan üzerine planlar yapan Azize'nin planlarının başarılı olup olmayacağı da merak konusu oldu. İzleyicilerin merakla beklediği Hercai 15. bölüm izle seçeneği takvim.com.tr'de.

HERCAİ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Bu aşkı intikama dahil edeceğim diyen Azize Aslanbey, kurduğu oyunla yeni bir başlangıç yapmak isteyen Miran ve Reyyan'ın Aslanbey konağına geri dönmesini sağlar. Her şey planladığı gibi gitmesine rağmen Azize Aslanbey gerçekten bu oyunun kazananı olacak mıdır?

MİRAN BASKILARLA KARŞI KARŞIYA KALIYOR

Üst üste saldırıların hedefi olan Miran, babaannesinin baskılarına rağmen Reyyan'a verdiği söze karşılık Şadoğlu ailesine hesap sormaya gitmez ve durmaya karar verir.

REYYAN, MİRAN'A İNANMAYA BAŞLIYOR

Miran'ın değişmeye başlaması Reyyan'ın aşkları için verecekleri mücadelede tüm engelleri aşacaklarına dair inancını güçlendirir.

HAZAR, SALDIRILARI ARAŞTIRIYOR

Diğer yandan Reyyan'ın Aslanbey konağında kalmasını istemeyen Hazar gerçekleri ortaya çıkarmak için Miran'a yapılan saldırıları araştırmaya başlar. Hazar'ın bu hamlesiyle Azize'nin kurduğu planlar tehlikeye girer.

DİĞER
SON DAKİKA