Hercai 19. yeni bölüm kesintisiz full izle! Hercai son bölüm tek parça izle

Hercai 19. yeni bölüm kesintisiz full izle! Hercai son bölüm tek parça izle
02.11.2019 10:25

Hercai son bölüm tek parça kesintisiz izle! ATV ekranlarının reyting rekortmeni Hercai dizisi yeni bölümüyle milyonlarca izleyiciyi ekran başına kilitledi. Hercai 19. son bölüm, diziyi kaçıranlar ya da yeniden izlemek isteyenler için yayınlandı. Peki, Hercai'nin 19 bölümünde neler oldu? Hercai 19. bölüm kesintisiz tek parça full izle seçeneği takvim.com.tr'de.

Hercai 19. bölümüyle izleyiciyi ekran başına kilitledi. Yayınlanan son bölümüyle Total kategorisinde RTG 8.81 ve Share 20.59 ile reytinglerde birinci olan Hercai'nin son bölümünde, Azize Aslanbey, Miran ve Reyyan'ın aşkı karşısında daha fazla direnemedi. Miran, babaannesinin kuduğu oyunu bozdu ve büyük hayal kırıklığı yaşadı. Miran'ın acısını ise sevgisiyle Reyyan dindirmeye çalıştı. Peki, Hercai'nin son bölümünde neler yaşandı. İşte kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Hercai 19. bölüm kesintisiz tek parça full izle ekranı...

HERCAİ 19. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Bugüne kadar oynadığı oyunlarla her istediğine sahip olan Azize Aslanbey, Miran ve Reyyan'ın aşkı karşısında daha fazla direnemez ve yıllardır Miran'ın üzerinde kurmuş olduğu hakimiyet parçalanmaya başlar.

MİRAN GERÇEKLERLE YÜZLEŞİYOR
Babaannesinin oynadığı oyunu ortaya çıkaran Miran ilk defa yüzleştiği bu gerçekle sarsılırken, gözleri önünde sevdiği adamın acı çekmesine dayanamayan Reyyan sevgisiyle Miran'ın yaralarını sarmaya çalışır.

ESMA MEKTUBU VERİYOR
Azize'nin intikam sevdası uğruna masum insanların hayatlarını cehenneme çevirmesine artık seyirci kalamayan Esma, Azize'yi durdurmak için Dilşah'ın kendisine emanet ettiği mektubu Hazar'a teslim eder.

HAZAR GERÇEKLERİ İSPATLAYABİLECEK Mİ?
Yıllar önce büyük bir sevdayla bağlandığı Dilşah'ın geçmişten uzattığı yardım eli sayesinde Miran'a doğruları ispatlayacağına inanan Hazar acaba Azize'ye karşı verdiği bu mücadeleyi kazanıp Miran'ı suçsuz olduğuna inandırmaya çalışırken, Reyyan'ı Aslanbey konağından çıkarabilecek midir?

DİĞER
SON DAKİKA