Hercai 22. bölüm tek parça izle! Hercai son bölüm full izle

Hercai 22. bölüm tek parça izle! Hercai son bölüm full izle
23.11.2019 06:44

Cuma akşamı saat 20.00'de ATV'de yayınlanan Hercai yeni bölümüyle dikkatleri üzerine çekti. Gerilimin iyice arttığı bölümde Hazar'ın ağzından çıkan bir kelimenin her şeyi yakıp yıkacak kadar güçlü olması Miran'ı derinden yaralarken, Reyyan'ın kendisine haksızlık ettiğini düşünüyor. Esma, bu intikam oyununu sonlandırmak ve Hazar'la Miran'ı bir araya getirmek için elindeki mektubu Zehra'ya teslim ediyor. Hercai 22. bölüm tek parça izle seçeneği takvim.com.tr'de.

Zehra gerçekleri öğreniyor!

HERCAİ 22. BÖLÜMDE NELER OLDU?
Hazar'ın, Miran'ın adını vermesi Reyyan ve Miran arasındaki tüm dengeleri değiştirir.

REYYAN ZOR DURUMDA KALIYOR
Miran suçsuzluğunu haykırırken, Reyyan babasının ağzından çıkan sözlerin gerçekliğinden emin olurken Miran'ın bu zamana kadar rol yaptığını, hala intikamından vazgeçmediğini düşünür.

REYYAN YEMİN EDİYOR
Ne yaparsa yapsın Miran'ın içindeki öfkeyi yok edemediğini anlayan Reyyan, bundan sonra ailesini korumak için mücadele etmeye ant içer.

MİRAN DERİNDEN YARALANIYOR
Hazar'ın ağzından çıkan bir kelimenin her şeyi yakıp yıkacak kadar güçlü olması Miran'ı derinden yaralarken, Reyyan'ın kendisine haksızlık ettiğini düşünmektedir.

ESMA MEKTUBU VERİYOR
Yıllar önce Dilşah'a vermiş olduğu sözün altında ezilen Esma, bu intikam oyununu sonlandırmak ve Hazar'la Miran'ı bir araya getirmek için elindeki mektubu Zehra'ya teslim eder.

"MİRAN, HAZAR İLE DİLŞAH'IN OĞLU"
Miran'ın gerçekte Hazar'ın oğlu olduğunu öğrenen Zehra, acaba Hazar'a mektubu teslim edip, Miran'ı içinde bulunduğu cehennemden çıkarıp kurtarabilecek midir?

DİĞER
SON DAKİKA