Hercai 6. bölümde Elif konakta ortalığı karıştırıyor!

Hercai 6. bölümde Elif konakta ortalığı karıştırıyor!
22.04.2019 00:04

Cuma akşamları reyting rekorları kıran Hercai dizisi yeni bölümüyle izleyicileri ekran başına kitledi. Yeni bölümde Miran'ın Reyyan'ı gizlice konağa alması konakta olay yarattı. Peki, yeni bölümde neler yaşandı? Hercai 6. bölüm izle seçeneği takvim.com.tr'de.

HERCAİ 6. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Gül'ün hastaneden çıkışı üzerine Miran, Reyyan'ı gizlice konağa alıyor. Ablasının özlemiyle yanıp tutuşan Minik Gül, Reyyan'ı görünce şok oluyor.

YAREN ŞADOĞLU'NDAN YENİ PLAN

Yaşadıkları uzun ayrılık sonrası hasret gideren kardeşler, başlarına geleceklerden bihaber. Yaren Şadoğlu yine dolaplar çeviriyor. Elif'i korumak için plan kuran Azize Aslanbey, torununun güvenini kaybediyor.

ELİF, KONAKTA ORTALIĞI KARIŞTIRIYOR

Aslanbey ailesinin Reyyan'a yaşattıklarını duyan Elif, artık konakta olanlara sessiz kalmıyor. Her geçen gün öğrendiği gerçekler karşısında şoka uğrayan Elif, buna ne kadar dayanacak?

ŞEHRİYAR HANIM'I KİM GÖREVLENDİRDİ?

Azize Aslanbey, sevdiklerini kaybetmeye devam mı edecek? Konakta işe başlayan Şehriyar Hanım, kimin tarafından görevlendirildi?

MİRAN GÜNDEN GÜNE KAHROLUYOR

Miran intikamını alsa da, Reyyan'a olan aşkını kalbinden silemiyor ve günden güne kahroluyor. Reyyan ise duyduğu can alıcı gerçeklerin peşine düşüyor ve öyle bir şey öğreniyor ki...

DİĞER
SON DAKİKA