Kaçak 33. Bölüm

Kaçak 33. Bölüm
16.09.2014 00:00

Fatih’ten gelen telefonla Özlem’in de içeride olduğunu öğrenen Serhat, Nazmi ve Dadaylı Ertanların saklandığı evin içerisine ateş açmazlar. Gizli kameradan Serhatları gören Katerina ve Ertan yine kaçmayı başarır. Artık Türkiye’de kalamayacaklarını anlayan Ertan, Rusya’ya kaçmak için plan yapar.

Fatih'ten gelen telefonla Özlem'in de içeride olduğunu öğrenen Serhat, Nazmi ve Dadaylı Ertanların saklandığı evin içerisine ateş açmazlar. Gizli kameradan Serhatları gören Katerina ve Ertan yine kaçmayı başarır. Artık Türkiye'de kalamayacaklarını anlayan Ertan, Rusya'ya kaçmak için plan yapar.

Özlem'in kaçırılışında kamera kayıtlarında kimliği ortaya çıkan Ertan'ı polis her yerde aramaktadır. Ertan polise yakalanır fakat babasının yardımıyla karakoldan kaçmayı başarır. General ile ortaklığını bitiren Topçuoğlu, yeni bir hayata adım atmaya karar verir. Bu kararıyla birlikte yıllardır saklanan bir gizem de ortaya çıkacaktır. Serhat, Ertan'ın kaçmaya çalıştığı tekneyi havaya uçurmak üzerine silahını ateşler.
DİĞER
SON DAKİKA