Kalp Yarası 4. bölüm 2. fragmanı yayınlandı!

Kalp Yarası 4. bölüm 2. fragmanı yayınlandı!
23.07.2021 18:12

Reytingleri altüst ediyor! Son bölümün ardından büyük bir merakla beklenen Kalp Yarası 4. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Yeni fragmanda, ''Gerçek aşk vazgeçmek mi, onun uğruna sonuna kadar mücadele etmek mi?'' repliği dikkat çekiyor. Güçlü oyuncu kadrosu, eşsiz mekanları ve çarpıcı öyküsü ile pazartesi akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen ATV'nin sevilen dizisi, #KalpYarası etiketiyle sosyal medyada çok konuşuldu. İşte Gökhan Alkan, Yağmur Tanrısevsin, Merve Çağıran, Toprak Can Adıgüzel, Şenay Gürler, Mahir Günşiray, Meltem Gülenç, Rıza Akın, Nail Kırmızıgül, Yonca Şahinbaş, İnanç Konukçu, Burçin Abdullah, Naz Sayıner, Melih Çardak, Zehra Yılmaz, Kemal Burak Alper'in rol aldığı Kalp Yarası 4. bölüm 2. fragmanı...

Baha'nın Ayşe'yi kurtarmaya çalışırken yaraladığı genç ölünce hapis cezası katlanır. Zor günlerden geçen Baha, Ayşe'nin evlendiğini duyunca büyük bir şok yaşar.

Baha'nın durumunu öğrenince büyük bir üzüntü yaşayan Ayşe, Ferit'e karşı duygularının da yoğunlaştığını fark eder. Ferit'in Hande'ye karşı bir şey hissettiğini düşünen Ayşe ikilemde kalır. Tam bu sırada Hatay'a beklenmedik bir misafir gelir. Bu davetsiz ve beklenmedik misafir konağın altının üstüne getirir.

Babasının ölümüne seyirci kalan Yaman için artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Hande tarafından sürekli hor görülen Yaman kendine yeni bir yol çizmeye karar verir.

Antakya'ya gelen gizemli misafirin peşine düşen Hande ise Ayşe'yle ilgili önemli bir bilgiye ulaşır. Tehlikeli bir oyuna girişen Hande tüm dengeleri değiştirerek oyunu yeniden kuracaktır.

DİĞER
SON DAKİKA