Kuruluş Osman 52. bölüm 3. fragmanı izle! Osman Bey intikam için harekete geçiyor

Kuruluş Osman 52. bölüm 3. fragmanı izle! Osman Bey intikam için harekete geçiyor
30.03.2021 07:25

ATV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Kuruluş Osman'da heyecan dolu gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Kuruluş Osman 52. bölüm 3. fragmanı dün ATV ekranlarında yayınlandı. Fragmanda Osman Bey'in "Gayri şehadet mertebesine ulaştın. İmdi bize de intikam mertebesi yaraşır!" sözleri dikkat çekiyor. İşte Kuruluş Osman 52. bölüm 3. fragmanında yaşanacaklar...

SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Kayı Obası'na gelerek Osman Bey'e meydan okuyan Togay, Malhun Hatun'un serbest bırakılması karşılığında Yarhisar Tekfuru Aris'in teslim edilmesini ister. Malhun Hatun ve Umur Bey'in kendisinden habersiz iş tutmasından rahatsız olan Osman Bey, esir değiş tokuşu için zekice bir plan kurar.

NİKOLA'NIN UMUR BEY'E TEKLİFİ

Türk obalarına sancağı altında toplanmaları için çağrı yapan Osman Bey, İnegöl Kalesi'ni fethedebilmek için ordusunu kurmak üzere hazırlığa girişir. Umur Bey ise Osman Bey'in tüm uyarılarına rağmen kızını kurtarabilmek için kendi planı doğrultusunda Nikola ile bir araya gelir. Nikola, Malhun Hatun'un hayatına karşılık Umur Bey'e bir teklif yapar.

OSMAN BEY'İN ÇAĞRISI KARŞILIK BULACAK MI?

Osman Bey, Malhun Hatun'u kurtarabilmek için Yarhisar Tekfuru'nu teslim edecek mi? Nikola ve Togay'ın Söğüt'ü vurmak için planı ne? Nikola, Umur Bey'e nasıl bir teklif yapacak? Konstantinopolis'ten gelen birlikler uç bölgesinde dengeleri nasıl değiştirecek? Osman Bey'in çağrısına Türk beyleri nasıl yanıt verecek? Nikola ve Osman Bey arasındaki esir değiş tokuşunda hangi sürprizler yaşanacak?

DİĞER
SON DAKİKA